Корзина
0 позиций
особистий кабінет

Каталоги

Шафи

Перетворювачі частоти та електродвигуни

Контролери та електронні реле

Кабельні канали

Новинки

Захист від блискави

Вимірювальне обладнання

Модульне обладнання на Din-рейку

Busch-Jaeger

Niessen

Electro-Praga

Середня напруга (6кВ- 35кВ)

«ВОЛЬТЛАЙН» - офіційний імпортер ABB


VOLTLINE - це цілий світ електротехнічного обладнання від провідного світового бренду АВВ. Широкий асортимент, оригінальні, високоякісні пристрої та устаткування, професійна консультація і швидка доставка по всій Україні - працювати з нами одне задоволення.

Ми пропонуємо сучасні ефективні рішення в області електромеханіки та енергетики на основі асортименту заводів: ABB Jocab; Busch-Jaeger Elektro GmbH; SACE; STRIEBEL & JOHN NIESSEN; Newave; CEWE; ELEKTRO-PRAGA і Luca. 

За кілька років плідної роботи ми взяли участь в десятках великих проектів з електропостачання промислових об'єктів, комерційних і житлових споруд, об'єктів сільського господарства. Нам довіряють такі провідні компанії, як МХП, Atmosfera, Українські системи Solar, Roshen, Reikartz Hotel Group, IDS GROUP Ukrain, «Київський картонно-паперовий комбінат» та багато інших.
Співпрацюючи з нами, ви отримуєте максимум вигоди і гарантію того, що реалізовані рішення повністю забезпечать усі потреби і довгі роки будуть бездоганно функціонувати.
Voltline - ваш провідник у світ якісного електрообладання
Компанія АВВ - це світовий лідер в області автоматизації та енергетики. Продукція бренду відповідає суворим міжнародним стандартам, тому широко використовується в найрізноманітніших проектах по всьому світу. Наша компанія є офіційним імпортером АВВ в Україні. Ми пропонуємо:
  • Повний спектр продукції ABB у напрямках низької та середньої напруги;
  • Перетворювачі частоти, електродвигуни та пристрої плавного пуску
  • Електрофурнітуру від провідних європейських заводів;
  • Автоматизовані системи керування та КІП
Чому саме ВОЛЬТЛАЙН?
Ми займаємося продажем електротехнічних товарів та обладнання європейської якості вже багато років, тому готові запропонувати багато альтернативних варіантів для вирішення тих чи інших завдань.