Каталоги

Вимірювальне та аналітичне обладнання

Зарядні станції

Довідники ABB

Пускорегулюючі пристрої

Шафи та оболонки для систем розподілу електроенергії та автоматизації

Корпусні автоматичні вимикачі

Вимикачі навантаження

Перетворювачі частоти та електродвигуни

ДБЖ (UPS)

Вимірювальне обладнання

Модульне обладнання на Din-рейку

Busch-Jaeger

Niessen

Electro-Praga

Середня напруга (6кВ- 35кВ)

Каталог Abb - величезний вибір електротоварів для самих різних цілей

Шведо-швейцарська компанія Abb є одним з провідних виробників електроустаткування і товарів в світі. Товари цього бренду характеризуються високою якістю. При їх виготовленні використовуються інноваційні технології, високотехнологічне обладнання та сучасні матеріали.

Асортимент бренду включає чотири масштабні розділи, які відрізняються за типами товарів, що використовуються в тій чи іншій галузі промисловості.

Головні напрямки діяльності Abb

Каталог АББ складається з наступних підрозділів:

  • електрообладнання,
  • робототехніка і електропривод,
  • автоматизація в промислових цілях,
  • електромережі.


Категорія електрообладнання включає цілий перелік пристроїв і систем, необхідних для електропостачання, починаючи від промислових і приватних підстанцій і закінчуючи кінцевими споживачами. 

Передові досягнення і технології для комплексів низької та средньої напруги, сонячні інвертори, пристрої захисту, модульні підстанції, кабелі, електроустановочні товари, сенсорні інструменти та контрольно-вимірювальні прилади - підібрати необхідні електротовари і цілі комплекси не складе великих труднощів. Такою продукцією цікавляться монтажні компанії, ОЕМ-виробники, фірми, що спеціалізуються на складанні щитового обладнання та системні інтегратори, проектні центри та підрядні організації.

Категорія робототехніки і електроприводів представлена ​​високоякісними приводами, пристроями плавного пуску, електромоторами, перетворювачами частоти та інверторами для вітрогенераторів, а також механічними трансмісіями. Така продукція цікава ОЕМ в різних галузях промисловості та енергетичного комплексу, інфраструктури і транспорту.

Промислова автоматизація представлена ​​сучасним аналітичним і контрольно-вимірювальним інструментарієм, комплексами управління, пристроями для судів, шахтно-підйомних апаратів і так далі. Товари даної категорії розроблені для підприємств гірничодобувної, будівельної, харчової, нафтогазової та морської промисловості.

Продукція підрозділу електромереж представлена ​​пристроями для автоматизації та постачання електроенергією, трансформаторами, високовольтними пристроями, програмними комплексами для мережевої інтеграції, автоматизації та розподілу енергоспоживання. Якісні системи і пристрої стають невід'ємними елементами технологічних процесів на транспортних і промислових підприємствах.

Переваги товарів Abb

Надійність і висока якість кожного виробленого пристрою забезпечує високу популярність продукції даного бренду. Всі пристрої та системи повністю відповідають найвищим вимогам безпеки та експлуатації. Більш того, всі товари АББ проходять додаткові тестування, що дозволяє звести ймовірність виникнення браку до мінімуму.

Каталог Аbb регулярно поповнюється новими позиціями, які відрізняються повною безпекою користування та довговічністю, що дозволяє купувати високоякісні рішення для самих різних сфер застосування і розв'язуваних завдань.