Електрофурнітура

Sky

Електрофурнітура

Естетичне задоволення не менш важливе для комфортного життя, ніж високі технології. Тому сучасні пристрої зазвичай розробляють з врахуванням функціональних можливостей та дизайну.

Асортиментний ряд Voltline містить широкий перелік фурнітури, зокрема вимикачі з фіксацією і без, коробки зовнішнього та внутрішнього монтажу, різні розетки ABB тощо. Висока якість та вичерпні технічні характеристики кожного елементу підтверджені сертифікатами відповідності та сталим попитом серед клієнтів з різних країн світу.

Комфорт і затишок клієнтів є пріоритетом компанії, тому для дистанційного керування приладами до колекцій фурнітури входять датчики руху та інші елементи. Серед фурнітури є моделі спеціальних приладів та комунікаційних систем, зокрема розетки для динаміків чи кабелів, вимикачі жалюзі та іншого побутового обладнання. Дизайн чисельних розеток і рамок неповторний. Функція підсвітки клавіш та широка палітра кольорів вдало доповнює стилі колекцій від надсучасного до ретро.

Сьогодні розетки та вимикачі ABB купити можна, завітавши на сайт компанії ВОЛЬТЛАЙН. Окрім широкого асортименту товарів, ми надаємо консультації та послуги монтажу приладів і обладнання різної складності.