Про компанію

Ми є офіційним імпортером продукції ABB в Україні

Світ трансформується завдяки розвитку технологій. Змінюючи світ, людина створює щодня нову реальність і кожне наступне відкриття додає можливостей для зростання добробуту суспільства.

Місія компанії ABB, виробника високотехнологічного електрообладнання, полягає у сталому розвитку країн світу та їх громад. Ми є офіційним імпортером продукції ABB в Україні, отже розділяємо місію та цінності ABB.

ТОВ «Вольтлайн» має сертифікати авторизованого партнера ABB міжнародного зразка, тож виробником були визнані фаховість та кваліфікаційний рівень штату. Наші спеціалісти понад 10 років беруть участь у розробках та виконанні успішних проектів різної складності з використанням обладнання ABB. 

Вольтлайн – надійний партнер

Ми імпортуємо прилади, обладнання середньої та низької напруги, частотні перетворювачі, пристрої плавного пуску, електродвигуни та фурнітуру з країн Європейського Союзу, співпрацюємо з багатьма заводами ABB у Європі. Тому компанія Вольтлайн здатна запропонувати широкий спектр сучасних сервісних та технологічних рішень в області промисловості, енергетики, інфраструктури та транспорту. 

Наша компанія має амбітні плани з розвитку енергоефективності країни. Одна з цілей компанії ВОЛЬТЛАЙН – задоволення побутових потреб громади та комфорт у кожній оселі. Упевнені, що новітні технологічні рішення та сучасне обладнання визнаних виробників, зокрема продукція ABB, здатні задовольнити потреби найвибагливіших замовників.