07.12.2022
9
Однофазні джерела безперебійного живлення PowerValue від компанії АББ
ДБЖ

Компанія Вольтлайн виводить на Український ринок мережеві джерела безперебійного живлення з подвійним перетворенням від компанії АББ серій PowerValue 11 RT G2 і PowerValue 11T G2, які гарантують до 10 кВт чистої та надійної потужності для критично важливого однофазного обладнання

263
Автоматичні вимикачі ABB Tmax XT - новий рівень можливостей
Комутаційні апарати

Компанія АББ виводить на ринок України другу чергу сімейства автоматичних вимикачів Tmax XT: XT5, XT6 та XT7 з номінальним струмом до 1600 А.

171
Лізинг зарядних станцій АББ: якісні зарядні станції стануть ближчими до споживача
Зарядні станції

Компанія Вольтлайн за допомогою партнерів надає додатковий інструмент придбання зарядних станцій по гнучким та доступним лізинговим програмам

241
Швидкі зарядні пристрої Terra DC
Зарядні станції

Наша компанія встановила зарядну станцію Terra DC за адресою пр. Корольова, 1, БЦ "KOROLEV", де ви зможете не тільки ознайомитися з нею, а ще й зарядити ваше авто!

129
З Днем Прапора та прийдешнім Днем Незалежності України!
Загальні новини

Наша компанія вітає вас з Днем Прапора та прийдешнім Днем Незалежності України!

77
Графік роботи компанії 24 серпня 2022 року
Загальні новини

24 серпня 2022 року - вихідний

818
Поставки та продаж продукції ABB
Загальні новини

Від сьогодні раді повідомити вам, що компанія АВВ для задоволення потреб об’єктів критичної інфраструктури в електротехнічній продукції відновила прийом нових замовлень та поставки всього асортименту продукції на територію України.

587
Ми працюємо
Загальні новини

Попри складний для України час ми врахували можливе виникнення нагальної потреби в електротехнічній продукції для об’єктів критичної інфраструктури та домогосподарств.

547
Stand with Ukraine!
Загальні новини

Підтримуємо Україну! Підтримаємо армію!

30.12.2021
1102
З Наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Загальні новини

Шановні партнери! Вітаємо вас з прийдешніми святами Різдва Христового та Нового Року! Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, плідної роботи та наснаги, спокою та миру у новому році!