577
Поставки та продаж продукції ABB
Загальні новини

Від сьогодні раді повідомити вам, що компанія АВВ для задоволення потреб об’єктів критичної інфраструктури в електротехнічній продукції відновила прийом нових замовлень та поставки всього асортименту продукції на територію України.

407
Ми працюємо
Загальні новини

Попри складний для України час ми врахували можливе виникнення нагальної потреби в електротехнічній продукції для об’єктів критичної інфраструктури та домогосподарств.

403
Stand with Ukraine!
Загальні новини

Підтримуємо Україну! Підтримаємо армію!

30.12.2021
752
З Наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Загальні новини

Шановні партнери! Вітаємо вас з прийдешніми святами Різдва Христового та Нового Року! Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, плідної роботи та наснаги, спокою та миру у новому році!

28.12.2021
580
Порівняння характеристик відключення мініатюрних вимикачів
Комутаційні апарати

Вимоги щодо захисту робочих провідників від впливу надструмів визначені у стандарті IEC 60364-4-43 «Вимоги із забезпечення безпеки. Захист від надструму». Мініатюрні автоматичні вимикачі, які використовуються для захисту кабелів, повинні автоматично відключитися, як тільки поєднання наростання струму та його тривалості призведе до надмірного нагрівання кабелю або іншого компонента електричної установки.

21.12.2021
578
Автоматичні вимикачі диференційного струму. Класифікація та огляд пропозиції від компанії АББ
Комутаційні апарати

Диференційні реле, диференційні автомати, пристрої захисного відключення, автоматичні вимикачі диференційного струму, ПЗВ  – це одне й теж, чи ні? Якщо ні, у чому відмінність? Які є, як вибрати?

15.12.2021
560
Контактори це просто – огляд пропозиції компанії АББ
Комутаційні апарати

Контактор — це вимикач навантаження з електромагнітним керуванням, тобто призначений для комутації силових ланцюгів. Крім цього, у положенні з відкритими головними контактами контактор повинен забезпечувати електричний поділ ланцюгів, що комутуються — їх безпечне електричне ізолювання.

14.12.2021
597
Модульні контактори серії ESB...N/EN...N - збільшений асортимент контакторів з мінімальним рівнем шуму
Комутаційні апарати

Контактори ESB..N/EN..N розроблені для комутації ланцюгів освітлення, управління системами опалення, електродвигунами та насосним обладнанням. Сьогодні асортимент нових модульних контакторів АББ розширений до пристроїв з номінальним струмом від 16 до 100 А.

06.12.2021
496
З Днем Збройних Сил України!
Загальні новини

6 грудня в Україні відзначають важливе свято ‒ День Збройних сил України! Міцного здоров’я, достатку, злагоди, оптимізму, впевненості вам та вашим родинам!

14.12.2021
553
Енергоефективне керування двигуном з приводами змінного струму та пристроями плавного пуску від компанії АББ
Перетворювачі частоти Пристрої плавного пуску Електродвигуни

Як у складних промислових технологічних процесах, так і при експлуатації побутових приладів дуже часто потрібно регулювати швидкість обертання електромотора.У двигунах з фазним ротором регулювати швидкість обертання можна включаючи в ланцюг ротора змінний опір, змінюючи яке можна знижувати швидкість до номінальної.