Зарядні станції для електромобілів

Зарядні станції EKOENERGETYKA

Зарядні станції для електромобілів

Майбутнє транспортної інфраструктури настає вже сьогодні. Компанія ABB протягом багатьох років створює інфраструктуру і сприяє розвитку перспективного, інтелектуального, надійного і екологічного транспорту, доступного всім і всюди.

Портфоліо ABB пропонує як окремі продукти - зарядні станції для електромобілів, так і комплексні рішення для зарядки електротранспорту, що включають в себе системи силового розподілу, контролю та управління електроенергією. Основою пропозиції ABB є: компактні настінні зарядні станції змінного струму, станції швидкої та швидкої зарядки постійним струмом з можливостями просунутого цифрового підключення, а також інноваційні рішення для зарядки електробусів. Ми створюємо інфраструктуру, яка вже сьогодні відповідає потребам наступних поколінь інтелектуального транспорту.

Зарядні станції з підключенням до цифрової платформі ABB Ability TM забезпечують можливість швидкого сервісного реагування і профілактичного обслуговування в будь-якій точці світу. Компанія ABB має багаторічний досвід створення, проектування і обслуговування зарядної інфраструктури, в тому числі будучи основним технологічним партнером у створенні кількох загальнонаціональних зарядних мереж.