Перетворювачі частоти, пристрої плавного пуску та електродвигуни

Перетворювачі частоти
Перетворювачі частоти
Перетворювачі частоти ACQ580

для систем водопостачання

До розділу
Перетворювачі частоти ACS580

для механізмів загального призначення

До розділу


Перетворювачі частоти, пристрої плавного пуску та електродвигунии

За допомогою електродвигунів переміщують рідину та повітря до компресорів, конвеєрів і всіх типів машин, які залежать від сили обертання. Вони дружні до довкілля, проте споживають чимало енергії. Пристрої плавного пуску та перетворювачі частоти роблять використання електродвигунів більш ефективним.

Пускове обладнання запобігає виходу зі строю двигуна в момент пуску та підвищує його зносостійкість. Наразі можна обрати прилад зі стандартним, розширеним та базовим (для обмеженого простору) функціоналом. Варто звернути увагу на струм та напругу, аби пристрій плавного пуску купити відповідний.

Перетворювач частоти допомагає ефективно керувати обертами двигуна. Він забезпечує роботу без перенавантажень та зайвих енерговитрат протягом усього циклу. Підрозділ містить перетворювачі для наступних систем:

  • водопостачання
  • HVAC (світло/тепло/вентиляція)
  • загального призначення
  • малої потужності.

На сайті компанії ВОЛЬТЛАЙН можна обрати за необхідними характеристиками перетворювач частоти та двигуни abb. Електродвигуни виробництва ABB мають різне призначення. Загальні, промислові чи для вибухонебезпечних зон – усі вони мають відповідні ступені захисту.