Станції TERRA швидкої зарядки від ABB


Бренд
ABB
Terra 360 - до 360 кВт потужності забезпечують додаткові 100 км пробігу менше ніж за 3 хвилини, а 500 км менше ніж за 15 хвилин. Динамічне керування потужністю виходів і, залежно від конфігурації пристрою, одночасне заряджання на постійному струмі до чотирьох електромобілів.
Бренд
ABB
Швидка зарядка на постійному струмі (DC) і зарядка на змінному струмі (AC type-2)
Бренд
ABB
Terra 124 - це універсальне рішення, сумісне з усіма автомобілями з роз’ємами CHAdeMO, CCS і Type 2 AC, які в даний час використовуються на дорогах.
Бренд
ABB
Terra 94 - це універсальне рішення, сумісне з усіма автомобілями з роз’ємами CHAdeMO, CCS і Type 2 AC, які в даний час використовуються на дорогах.
Бренд
ABB
Terra 54 (HV) - це універсальне рішення, сумісне з усіма автомобілями з роз’ємами CHAdeMO, CCS і Type 2 AC, які в даний час найбільше використовуються на дорогах.

Станції TERRA швидкої зарядки від ABB

Зарядні пристрої постійного струму Terra DC компанії ABB призначені для швидкого та комфортного заряджанні будь-яких електромобілів, в тому числі обладнаних високовольтними акумуляторними батареями з напругою вище 500 В.

Компактний розмір робить їх ідеальним для використання на стоянках громадських місць і традиційних заправних станціях. Модульна конструкція дозволяє збільшити потужність станції від 90 до 180 кВт і одночасно підключати до неї три електромобілі, а зі станцією Terra 360, від 120 до 360 кВт та одночасно заряджати чотири електромобіля. Сімейство Terra включає в себе пристрої для швидкої зарядки на постійному струмі від 20 кВт до 360 кВт а станція Terra 54 сьогодні є найпоширенішою зарядної станцією на 50 кВт в Європі і Північній Америці. Станція Terra 360 – це єдиний зарядний пристрій, який може заряджати електромобіль з батареєю великої ємності, такий як Porsche Taycan, на повній потужності 270 кВт і одночасно заряджати другий електромобіль з потужністю 90 кВт. Компанія АББ має багаторічний досвід створення і обслуговування інфраструктури зарядних станцій, включаючи і загальнонаціональні мережі. Підключення зарядних пристроїв до платформи ABB Ability ™ гарантує їх оперативний і про-активний сервіс в будь-якій точці Землі.