Електромагнітні витратоміри

Фільтр


X
Фільтр
Пiдiбрано: товарів
Бренд
ABB
HygienicMaster FEH630 – це високоточний витратомір, розроблений спеціально для харчової індустрії та індустрії напоїв.Він поєднує інноваційну модульну конструкцію передавача з технологією розумного датчика SmartSensor та вбудованою функцією діагностики.
Бренд
ABB
ProcessMaster FEP630 – це наступне покоління витратомірів. Він поєднує інноваційну модульну конструкцію передавача з технологією розумного датчика SmartSensor та вбудованою функцією діагностики.
Бренд
ABB
HygienicMaster FEH610 – це високоточний витратомір, розроблений спеціально для харчової індустрії та індустрії напоїв.
Бренд
ABB
Електромагнітний витратомір ProcessMaster FEP610 пропонує надійне, економічно ефективне вимірювання витрат ридини за допомогою найширшого в галузі асортименту вкладишів, електродів та розмірів, для задоволення потреб усіх стандартних галузевих застосувань.
Бренд
ABB
FSM4000 - надійний електромагнітний витратомір для надпотужних навантажень. Завдяки високоточному вимірюванню параметрів процесу він може впоратися в самих критичних застосуваннях різних галузей та зекономить цінні ресурси.
Бренд
ABB
HygienicMaster FEH500 - це універсальний, економічний і високоточний витратомір, розроблений спеціально для харчової індустрії, індустрії напоїв, фармацевтичної та біотехнологічної промисловості.
Бренд
ABB
Модульна конструкція електромагнітного витратоміру ProcessMaster FEP500 пропонує найширший в галузі асортимент електродів та їх розмірів, щоб задовольнити потреби найвимогливіших технологічних застосувань у таких різноманітних галузях, як хімічна, енергетична, нафтогазова, целюлозно-паперова та металева і гірничодобувна промисловість.
Бренд
ABB
Електромагнітний витратомір HygienicMaster FEH300 - це розроблений спеціально для харчової та напої, фармацевтичної та біотехнологічної промисловості. Виготовлено із затверджених FDA матеріалів та сертифіковано відповідно до EHEDG та 3-A.
Бренд
ABB
Електромагнітний витратомір ProcessMaster FEP300 - це універсальний, економічний і високоточний витратомір, спеціально розроблений для застосування у всіх технологічних галузях.

Електромагнітні витратоміри