Вимірювання температури

Польовий перетворювач температури TTF300-W WirelessHART дозволяє легко додавати точки вимірювання температури навіть під час роботи. За рахунок усунення складної провідної інфраструктури та зниження загальних витрат на впровадження вимірювання процесу за допомогою бездротових пристроїв ABB, що підтримують зв'язок WirelessHART, істотно скорочується час установки.
Двохканальні температурні перетворювачі TTF300 підтримують протоколи зв'язку HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus і призначені для польового застосування. Опціонально може постачатиметься з LCD дисплеєм типу AS (тільки для індикації) або типу А, з якій дозволяє виконувати налаштування.
Температурні перетворювачі TTH200 з підтримкою протоколу HART призначені для польового застосування. Постачається з LCD дисплеєм типу B для індикації та налаштування. TTH200 оснащений універсальним входом сенсора для термометрів опору і термопар, для вимірювання опору і напруги.
Двохканальні температурні перетворювачі TTH300 підтримують протоколи зв'язку HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus призначені для установки в головки датчиків DIN A і DIN B. Опціонально може постачатиметься з LCD дисплеєм типу AS (тільки для індикації) або типу А, з якій дозволяє виконувати налаштування.
Температурні перетворювачі TTH200 з підтримкою протоколу HART призначені для установки в головки датчиків DIN A і DIN B. Опціонально може постачатиметься з LCD дисплеєм типу AS (не призначений для конфігурування). TTH200 оснащений універсальним входом для термометрів опору та термопар, для вимірювання опору і напруги.
Датчики температури SensyTemp TSH розроблені з урахуванням вимог для температур від 600 до 1800°C. ABB спеціально підтримує вибір захисних гільз, придатних для вимірювання при високих температурах.
Температурні датчики SensyTemp TSP300 – це   вимірювач для стандартних застосувань. Його основне застосування – моніторинг температури трубопроводів і резервуарів; для застосування у нйважчих умовах експлуатації.
Температурні датчики SensyTemp TSP100 – це вимірювач для стандартних застосувань. Його основне застосування – моніторинг температури трубопроводів і резервуарів, в пригоді для низьких і середніх технологічних вимог.

Вимірювання температури

Моніторинг і регулювання температури технологічного процесу дозволяє уникнути пошкодження труб, резервуарів і клапанів. Тиск також залежить від температури процесу, наприклад гарячої пари в турбіні. Тому, це перш за все питання безпеки. Це також і питання ефективності: відхилення поточної температури процесу від необхідної значно впливає на якість виробленої продукції.

Для отримання певної температури процесу потрібна дорога енергія. Постійний і точний контроль температур зберігає енергію та час і забезпечує економію затрат. Маючи більш ніж 125-річний досвід розробки і виробництва вимірювачів температури, компанія АББ володіє знаннями в області технологій і застосувань навіть для самих складних середовищ і небезпечних зон. Пропозиція від АББ включає: Термометри з трансмітером або без нього Різьбові, компресійні і фланцеві приєднання до процесу, із захисними гільзами або без них Термометри для вгвинчування в наявну захисну гільзу Перетворювачі температури для безпосередньої установки в головки термометрів Вимірювальні перетворювачі температури для монтажу на DIN рейці Польові перетворювачі температури для прямого підключення в виробничих зонах Діапазон вимірюваних температур обладнання перекриває діапазон від - 196 ° C до 1800 ° C. Обладнання сертифіковане для застосування у вибухонебезпечному середовищі і має функціональну безпеку SIL2 / SIL3 згідно з IEC 61508.