Вимірювальні перетворювачі температури


Бренд
ABB
Польовий перетворювач температури TTF300-W WirelessHART дозволяє легко додавати точки вимірювання температури навіть під час роботи. За рахунок усунення складної провідної інфраструктури та зниження загальних витрат на впровадження вимірювання процесу за допомогою бездротових пристроїв ABB, що підтримують зв'язок WirelessHART, істотно скорочується час установки.
Бренд
ABB
Двохканальні температурні перетворювачі TTF300 підтримують протоколи зв'язку HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus і призначені для польового застосування. Опціонально може постачатиметься з LCD дисплеєм типу AS (тільки для індикації) або типу А, з якій дозволяє виконувати налаштування.
Бренд
ABB
Температурні перетворювачі TTH200 з підтримкою протоколу HART призначені для польового застосування. Постачається з LCD дисплеєм типу B для індикації та налаштування. TTH200 оснащений універсальним входом сенсора для термометрів опору і термопар, для вимірювання опору і напруги.
Бренд
ABB
Двохканальні температурні перетворювачі TTH300 підтримують протоколи зв'язку HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus призначені для установки в головки датчиків DIN A і DIN B. Опціонально може постачатиметься з LCD дисплеєм типу AS (тільки для індикації) або типу А, з якій дозволяє виконувати налаштування.
Бренд
ABB
Температурні перетворювачі TTH200 з підтримкою протоколу HART призначені для установки в головки датчиків DIN A і DIN B. Опціонально може постачатиметься з LCD дисплеєм типу AS (не призначений для конфігурування). TTH200 оснащений універсальним входом для термометрів опору та термопар, для вимірювання опору і напруги.

Вимірювальні перетворювачі температури