Приводи (Актуатори)


Бренд
ABB
Електричні актуатори розроблені для тривалої експлуатації без необхідності обслуговування. Вони оснащені змащеним мастилом циліндричним приводом з приводними валами, підкріпленими кульковими підшипниками.
Бренд
ABB
Пневматичні актуатори ABB підходять для застосувань, які вимагають обертального або лінійного руху для позиціонування повітряних заслінок, впускних лопаток вентиляторів, жалюзі, перемикачів, кульових або дросельних клапанів, регуляторів турбіни, приводів рідини та будь-яких інших подібних кінцевих елементів управління.

Приводи (Актуатори)

Актуатори, як виконавчі пристрої, використовуються в кожному промисловому сегменті. При автоматизації процесів вони відповідають за позиціонування лопаток, клапанів тощо для управління потоком матеріалу, маси та енергії.

Актуатори компанії ABB, незалежно від часу позиціонування, забезпечують безперервне управління практично без зносу з найвищою точністю позиціонування та стабільністю. Пропозиція від АББ включає електричні і пневматичні актуатори для обертального або лінійного позиціювання.