Вибір обладнання для захисту від імпульсної перенапруги

30.04.2021
39

Добродії, скоро літо, а разом з літом грози з громом і блискавками, які викликають в електричних мережах імпульсні перенапруги. І там, де ніхто не подумав про те, щоб захиститися від такої перенапруги, виходять з ладу комп’ютери, домашнє та офісне мережеве обладнання, телевізори та інші холодильники і пральні машини, які сьогодні стають все більш розумними за рахунок вбудованої електроніки, але і більш чутливими до впливу імпульсної перенапруги.

Компанія АББ багато років займається розробкою і виробництвом приладів для захисту від імпульсних перенапруг, які викликаються грозовими розрядами, а також, звичайними комутаціями в мережах електропостачання.

Асортимент таких приладів налічує десятки різних артикулів і споживачеві зазвичай не просто розібратися в технічних характеристиках і зробити правильний вибір, адекватний конкретному об’єкту.

Допоможе Вам в цьому Таблиця Вибори обладнання. Пристрої захисту від імпульсної перенапруги серії OVR, яку ми для Вас розробили.

Детальну інформацію ви знайдете в каталозі «Рішення для електропостачання будівель. Обладнання для забезпечення захисту та безпеки».

З питань придбання просимо звертатися до авторизованого імпортеру обладнання АББ в Україні компанії Вольтлайн.

Оцініть статтю:
Залишайся на зв'язку
Підпишіться та отримуйте спочатку всі нові матеріали на цю тему
Выберите reCAPTCHA

Читайте також

Вибиває автоматичний вимикач: основні причини

Комутаційні апарати

Схожі повідомлення

30.04.2021
Вибір обладнання для захисту від імпульсної перенапруги
39