Станції швидкої зарядки серії Terra компанії АББ

10.03.2021
162

ABB пропонує повний асортимент зарядних пристроїв для електромобілів, починаючи від компактних настінних боксів змінного струму і надійних станцій швидкої зарядки постійним струмом, до інноваційних систем зарядки електричних автобусів. Сьогодні ми готуємо інфраструктуру, яка буде відповідати і вимогам наступного покоління електромобілів.

Зарядні пристрої постійного струму Terra DC компанії ABB призначені для швидкого та комфортного зарядки будь-яких електромобілів, в тому числі обладнаних високовольтними акумуляторними батареями. Компактний розмір робить їх ідеальним для використання на стоянках громадських місць і традиційних заправних станціях, модульна конструкція дозволяє збільшити потужність зарядки до 180 кВт і одночасно підключати до трьох електромобілів.

Сімейство Terra включає в себе пристрої для швидкої зарядки на постійному струмі від 20 квт до 180 кВт, слід зазначити, що станція Terra 54 сьогодні є найпоширенішою зарядної станцією на 50 кВт в Європі і Північній Америці.

АББ має багаторічний досвід створення і обслуговування інфраструктури зарядних станцій, включаючи і загальнонаціональні мережі. Підключення зарядних пристроїв до платформи ABB Ability ™ гарантує їх оперативний і про-активний сервіс в будь-якій точці Землі.

terra abb характеристики

Основні переваги

Невеликі габарити і універсальний корпус роблять пристрої швидкої зарядки Terra DC ідеальними для обмеженого простору. Відсутність необхідності в окремих силових шафах  знижує витрати на установку в порівнянні з іншими рішеннями зарядних станцій високої потужності

Станції Terra підтримують всі стандарти зарядки електромобілів і все напруги акумуляторів на ринку. Від однієї станції можуть заряджатися одночасно до трьох автомобілів (2 швидкою зарядкою і 1 зарядкою від мережі змінного струму).

До станції можуть бути підключені практично будь-які автомобілі:

  • Роз’єм CCS призначений для американських і європейських автомобілів,
  • CHAdeMO для японських,
  • Роз’єм змінного струму для ранніх європейських і гібридних моделей.

 

Вихідна напруга до 920 В постійного струму забезпечить зарядку будь-якого електромобіля. Зростання бізнесу може бути забезпечений за рахунок простого масштабування станції до 180 кВт (Terra 94 і 124).

Зарядні станції Terra 124 і Terra 184 забезпечують одночасну повну зарядку двох автомобілів протягом часу, який кліенти витратять на покупки в торговому центрі або вечерю в ресторані; плюс до цього, третій автомобіль може заряджатися через розетку змінного струму (моделі CE).

Зарядні станції Terra збільшеної потужності, менш ніж за 8 хвилин можуть збільшити запас ходу на 100 км.

 

З питань придбання зарядних станцій ТЕRRA звертайтеся до офіційного імпортеру обладнання АББ компанії ВОЛЬТЛАЙН

 

Оцініть статтю:
Залишайся на зв'язку
Підпишіться та отримуйте спочатку всі нові матеріали на цю тему
Выберите reCAPTCHA

Читайте також

01.06.2020
АВВ предоставит решение для автоматизации управления первого проекта от Lhyfe по выработке экологически чистой электроэнергии на основе водорода
Альтернативна енергетика , Оптимізація виробництва
702
15.01.2019
ABB запускає «Найшвидший» зарядний пристрій в світі — Terra потужністю 350 кВт
Електромобілі
1536
15.01.2019
Електромобілі — перспективи розвитку та майбутнє автопрому
Електромобілі
1155

Схожі повідомлення

09.04.2021
Нові мініатюрні автоматичні вимикачі серії SZ200
Комутаційні апарати
43