Пристрої диференційного струму типів F і B компанії АББ

08.08.2021
221

В даний час електричні прилади, які використовують частотні перетворювачі для керування моторними навантаженнями, широко застосовуються для досягнення більш високого рівня ефективності, знижуючи споживання енергії електродвигунами, як в комерційних та промислових, так і в побутових застосуваннях. Частотні перетворювачі ефективно регулюють швидкість обертання електромотора, але спосіб управління, заснований на застосуванні в інверторах напівпровідникових приладів (тиристорів, симисторів, і т.д.) викликає появу в мережі як постійної так і високочастотних складових струму.

Класичні типи ПЗВ, тип АС — для захисту тільки від синусоїдального струму витоку і тип А — для захисту від синусоїдального і пульсуючого струму витоку з постійної складової, не здатні виявляти струми витоку з високочастотними і постійними компонентами. Тут необхідно зазначити, що в деяких Європейських країнах, наприклад у Німеччині, не дозволяється застосовувати ПЗВ типу АС, найбільш популярні в Україні через свою ціни, як такі, що не забезпечують достатній захист людини від ураження електричним струмом.

Сьогодні компанія АББ пропонує ринку нові типи ПЗВ, які крім струмів витоку, які виявляють класичні типи А і АС, виявляють і високочастотні і постійні компоненти струму.

  • ПЗВ типу F (де F означає частота) мають маркування, яке повідомляє про тип струму витоку, який пристрій може виявити. В основному їх застосовують при наявності в лінії однофазних частотних перетворювачів, що зараз широко застосовуються в побутових приладах: пральних машинах, кондиціонерах і ін. Компанія АББ виробляє УЗО типу F з захистом при перевантаженні і короткому замиканні і без такого захисту, а також, блокові пристрої для встановлення необхідного автоматичного вимикача.

 

 

  • ПЗВ типу B призначені для застосування з трифазними частотними перетворювачами, в фотоелектричних системах, які не мають гальванічного поділу між сторонами змінного і постійного струму, в трифазних зарядних пристроях електромобілів, в приміщеннях групи 1 і групи 2 медичних установ.

Крім компонент струму витоку, які виявляються пристроями типів АС, А і F, вони реагують на постійний струм без пульсацій, на накладення постійного струму на змінний струм, на накладення постійного струму на пульсуючий односпрямований струм, на струм, отриманий шляхом перекриття декількох частот.

Відповідно, ПЗВ типу В мають маркування : 

Компанія АББ виробляє ПЗВ типу B без захисту при перевантаженні і короткому замиканні та блокові пристрої.

 

 

 

Технічну інформацію та дані для замовлення  Ви знайдете в каталозі Рішення для електропостачання будівель.

Оцініть статтю:
Залишайся на зв'язку
Підпишіться та отримуйте спочатку всі нові матеріали на цю тему
Выберите reCAPTCHA

Читайте також

07.08.2021
Зміна асортименту обмежувачів імпульсної перенапруги
OVR
444
05.12.2018
Що таке ПЗВ і навіщо воно потрібне?
Комутаційні апарати
535
05.12.2018
ПЗВ і дифавтомат: різниця і переваги
Комутаційні апарати
2318
05.12.2018
Розетки з ПЗВ: за і проти
Електрофурнітура , Комутаційні апарати
985
05.12.2018
Електронне та електромеханічне ПЗВ: особливості пристроїв
Комутаційні апарати
537
05.12.2018
Типи і види ПЗВ
Комутаційні апарати
558
05.12.2018
Чому відключається ПЗВ?
Комутаційні апарати
321

Схожі повідомлення

08.08.2021
Пристрої диференційного струму типів F і B компанії АББ
Комутаційні апарати
221