Обладнання System pro M compact® InSite

03.06.2021
465

Моніторинг та управління енергоспоживанням комерційних і промислових об’єктів

Система System pro M compact® InSite — система моніторингу, яка надає повну інформацію, необхідну для управління енергоспоживанням та активами в системах розподілу електроенергії.

Рішення забезпечує найвищі стандарти безпеки даних (зашифрований SNMP V3 та сертифікат SSL), а також постійне оновлення завдяки регулярному оновленню мікропрограми. Система System pro M® InSite складається з блоку керування SCU100 і з’єднаних з ним польових пристроїв: датчиків струму, лічильників електричної енергії або мультиметрів, а також, модулів з цифровими входами і виходами.

За допомогою вхідних та вихідних модулів, можливо керувати автоматичними вимикачами, пристроями захисного відключення та іншим обладнанням, яке оснащене відповідними аксесуарами, наприклад, розчеплювачами або моторними приводами. Вони також можуть бути підключені до імпульсних лічильників — таких як газ чи вода — для збору споживання комунальних послуг.

На основі отримання широкого набору даних доступні функціональні можливості системи включають до себе

  • моніторинг електроустановки у режимі реального часу
  • аналіз даних за минулі періоди часу,
  • налаштування індивідуальних попереджень
  • та реалізація автоматизованих дій для зменшення споживання енергії, виявлення потенційних ризиків та забезпечення безперервності роботи.

 

Контролер SCU100

Центром системи InSIte є контролер SCU100. Щоб забезпечити найбільш повний набір інформації про об’єкт, він дозволяє вимірювати та розраховувати електричні параметри як на вході від електромережі, так і в лініях, що відходять. На вході від електромережі всі значення: струм по фазам і напруга мережи  (IA, IB, IC, UA, AB, UC), коефіцієнт потужності (PF) і коефіцієнт нелінійних спотворень (THD) вимірюються безпосередньо. На лініях струм вимірюється, тоді як коефіцієнт потужності, а також активна потужність та енергія обчислюються за допомогою виміряних величин мережі.

До контролеру SCU100 можна підключити 16 лічильників електроенергії, а також 96 (3×32) датчиків, які дозволяють отримувати значення як змінного, так і постійного струму, а також, за допомогою модулів з цифровими входами /виходами, лічильники с імпульсними виходами, наприклад, лічильники води або газу, все це одночасно.

Дані і з боку електромережі, які також отримує контролер, дозволяють зводити баланс електроспоживання всієї системи.

Для забезпечення безперебійної роботи мережі доступний повний набір вбудованих протоколів зв’язку: Modbus RTU, Modbus TCP / IP та SNMP v1 і v2, та кодований v3 для максимальної безпеки даних.

 

Датчики струму CMS

Датчики струму дозволяють вимірювати СКЗ змінного і постійного струму до 160А. Датчики доступні в двох розмірах: 18 мм і 25 мм. Можуть встановлюватися безпосередньо на модульні автоматичні вимикачі S200 і S800, на монтажну DIN рейку або закріплюватися на кабелі за допомогою стяжки. Модифікація датчика з відкритим сердечником дозволяє встановлювати датчики в уже існуючій системі.

Всі датчики з’єднуються з контролером по шині InSite за допомогою гнучкого плоского кабелю та роз’ємів, що проколюють ізоляцію. Позиціонування датчиків абсолютно вільне, вони розміщуються там, де це потрібно.

 

Модули цифровых входов / выходов DM00, DM10, DM11

Модулі DM00, DM10, DM11 призначені для отримання інформації про статус комутаційного апарату, для управління ним, а також для включення в систему лічильників з імпульсним виходом, наприклад, води або газу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вбудований веб-сервер

 

За допомогою вбудованого веб-сервера можна повністю керувати функцією сигналізації, забезпечуючи швидке сповіщення електронною поштою або FTP про незвичний стан системи. Це покращує реакцію на потенційні проблеми та підтримує безперервність функціонування. Весь етап введення в експлуатацію системи CMS може бути здійснений через веб-інтерфейс користувача, від ідентифікації датчика до налаштувань автоматичного експорту даних. Більше того, веб-інтерфейс користувача дозволяє в будь-який час оновлювати налаштування програмного забезпечення контролеру.

Дані вимірювань можуть зберігатися у внутрішній пам’яті контролера з різною роздільною здатністю: 10 с — 2.8 години, 15 хвилин — 250 годину, 1 годину — 42 діб, 1сут — 143 тижні, 1 тиждень — 19.2 років.

Більше інформації на сайті https://new.abb.com/low-voltage/products/system-pro-m/energy-efficiency-devices/system-pro-m-compact-insite

Технічну інформацію та дані для замовлення Ви знайдете в каталозі «Обладнання System pro M compact InSite».

З питань придбання просимо звертатися до авторизованого імпортеру обладнання АББ в Україні компанії Вольтлайн.

Оцініть статтю:
Залишайся на зв'язку
Підпишіться та отримуйте спочатку всі нові матеріали на цю тему
Выберите reCAPTCHA

Читайте також

08.08.2021
Оболонки і панелі компанії АББ для розміщення мультимедійного обладнання
Електричні шафи
124
07.08.2021
Зміна асортименту обмежувачів імпульсної перенапруги
OVR
546
31.05.2021
Абсолютна селективність з автоматичним вимикачем S750 DR
Комутаційні апарати
560
07.05.2021
Промислові роз’єми від компанії АББ : надійні, довговічні і безпечні
Промислові роз'єми
393
21.04.2021
Пристрої плавного пуску компанії АББ:​ PSR, PSRC, PSE, PSTX
Пристрої плавного пуску
301
20.04.2021
ComfortLine : нове покоління розподільчих шаф для житлових і громадських будівель
Електричні шафи
225
09.04.2021
Нові мініатюрні автоматичні вимикачі серії SZ200
Комутаційні апарати
262
10.02.2020
Модульный автоматический выключатель (MCB) — все, что вы хотели знать, но стеснялись спросить. Глава 4.
Комутаційні апарати
1667
10.02.2020
Модульный автоматический выключатель (MCB) — все, что вы хотели знать, но стеснялись спросить. Глава 3.
Комутаційні апарати
710
10.02.2020
Модульный автоматический выключатель (MCB) — все, что вы хотели знать, но стеснялись спросить. Глава 2.
Комутаційні апарати
2097

Що таке ПЗВ та навіщо воно потрібно?

Комутаційні апарати

Схожі повідомлення

07.08.2021
Зміна асортименту обмежувачів імпульсної перенапруги
OVR
546