Контактори серії AF — унікальне рішення для загального застосування

27.04.2021
101

Контактори ABB серії AF з унікальною котушкою керування АС/DC встановили новий стандарт електротехнічного обладнання, така котушка з електронним керуванням забезпечує безліч переваг порівняно з традиційними контакторами. Причому, важливо те, що ця технологія застосовується в усьому асортименті продукції: і в контакторах для спеціальних застосувань і в контакторах, так званого, загального застосування. У кожному випадку компанія ABB прагне забезпечити найкращу пропозицію для замовників і партнерів. Контактори AF можуть комутувати моторні навантаження потужністю до 560 кВт (АС-3, 400 В АС) і резистивні навантаження до 2850 А (АС1, 690/1000 В АС).

Застосування електронного керування в контакторах AF в більшості випадків забезпечує їм суттєві переваги в порівнянні з традиційними контакторами.

Контактори ABB серії AF

Надійність в будь-яких мережах

Контактори серії AF обладнано електронною платою керування, котра дозволяє здійснювати контроль напруги живлення і гарантувати точне включення або відключення контактора. Це виключає «невпевнене» замикання головних контактів і відповідно, можливість виникнення електричної дуги між ними, регулярне приварювання і внаслідок цього, їх швидке зношування Також технологія AF дозволяє виключити фон змінного струму, що гарантує безшумну роботу контактора та відсутність вібрацій.

 

 

 

контактор AF Широкий діапазон напруги котушки та взагалі чотири котушки на усі випадки!

При звичайній технології для різної напруги мережі необхідні різні контактори. Завдяки широкому робочому діапазону напруги контактор AF може однаково успішно працювати як у Європі, так і в Азії або Північній Америці.

Один і той же контактор серії AF може використовуватися як в колах постійного, так і змінного струму. При цьому для всього діапазону напруги керування від 24 В АС/20 В DC до 500 В АС/ DC можуть бути використані лише 4 типи котушок:

  • R11: 20 В DC/24 В AC — 60 В АС / DС
  • R12: 48 – 130 В DC/AC
  • R13: 100 – 250 В DC/AC
  • R14: 250 – 500 В DC/AC

Слід також зазначити, що контактор продовжує утримувати контакти замкнутими при зниженні напруги до 60% від мінімального номінального напруги управління. У разі найбільш поширеного у нас контактора з номінальними значеннями 100 — 250 В АС / DС контакти залишаються гарантовано замкнутими при просадці напруги до 60 В! (с котушкою 20 В АС / 24 В DС — 60 В АС / DС — до 12 В DС /14.4 В АС.)

Контактори ABB серії AF

Вбудований обмежувач перенапруги для застосування контакторів у системах з електронними пристроями

При використанні традиційних контакторів з котушками змінного струму рекомендовано застосовувати зовнішній пристрій погашення стрибків напруги – обмежувач напруги, який може коштувати до половини вартості контактора. З технологією AF стрибки напруги ніколи не виявлятимуть негативного впливу на роботу складного електронного обладнання, наприклад ПЛК. Вбудований обмежувач напруги дозволяє не замислюватися про встановлення додаткового аксесуару та виключити додаткові витрати на комплектацію рішення.

 

 

Контактори AF ABB

 

Більше функціональності при менших габаритах

Контактори AF мають компактні габаритні розміри, зменшення ширини контактора в порівнянні з традиційним досягає 30% завдяки 80%-му скороченню споживання енергії котушкою керування.

Контактори AF ідеально підходять для застосування у шафах з обмеженим простором. Навіть при використанні реверсивних пускачів, або пускачів за схемою зірка трикутник, ширина збірки не перевищуватиме суму габаритів контакторів, оскільки елемент для блокування встановлюється у контактори і не призводить до збільшення розмірів.

Контактори AF146 – AF2650 можуть комплектуватися двома блоками з додатковими контактами, при цьому ширина контактора не збільшується.

 

 

 

 

Панорама трифазних контакторів серії AF

 

Контактори AF розроблені та виготовляються компанією ABB France (Ліон, Франція) и  ABB SE (Вестерос,  Швеція).

Технічні характеристики і інформацію, необхідні для замовлення ви знайдете у каталозі «Обладнання для керування та захисту електродвигунів»

З питань придбання просимо звертатися до авторизованого імпортеру обладнання АББ в Україні компанії Вольтлайн.

Оцініть статтю:
Залишайся на зв'язку
Підпишіться та отримуйте спочатку всі нові матеріали на цю тему
Выберите reCAPTCHA

Читайте також

Вибиває автоматичний вимикач: основні причини

Комутаційні апарати

Схожі повідомлення

30.04.2021
Вибір обладнання для захисту від імпульсної перенапруги
39