SlimLine XR Вимикачі навантаження із запобіжниками

slimline xr вимикачі навантаження із запобіжникамиXR
  • Артикул XR

Вимикачі навантаження з запобіжниками

Вимикачі навантаження з запобіжниками SlimLine XR відповідають зростаючим вимогам ринку. У компанії AББ постійно ведуться дослідницькі і проектні роботи з метою створення нового покоління оптимізованих апаратів. Сьогодні компанія АББ пропонує третє покоління компактних втичних вимикачів-роз'єднувачів із запобіжниками. Нова серія SlimLine XR відповідає найостаннішим вимогам електротехнічної промисловості в області вимірювання і моніторингу електроенергії.

Завдяки унікальній будові контактної системи і компактним розмірам установка SlimLine XR здійснюється легко, швидко і безпечно. Для здійснення дистанційного керування і контролю доступні версії апаратів SlimLine XR з інтегрованим мотор-приводом, з модулем контролю стану запобіжників (EFM) або новим вбудованим електронним модулем ITS2.

Економія часу на установку і експлуатаційних витрат

Використання втичні контактів на розподільних шинах і збільшена площа клем для підключення кабелю зробили установку простий, швидкої і безпечної. SlimLine XR може також бути встановлений як в горизонтальному, так і вертикальному положенні без погіршення робочих характеристик.

Високий рівень безпеки

Високий рівень безпеки досягається завдяки наявності індикації положень, можливості установки до трьох навісних замків і ступінь захисту IP41.
  • Артикул XR
SlimLine XR Вимикачі навантаження із запобіжниками