Пристрої релейного захисту та автоматизації

Фільтр


X
Фільтр
Пiдiбрано: товарів
Тип пристрою

Артикул
SACO 64D4
Пристрій сигналізації SACO 64D4 - це мікропроцесорний пристрій сигналізації з автономним живленням на 64 канали аварійної сигналізації. Пристрій використовують у випадках, де необхідний контроль аварійних сигналів і сигнальних контактів, тобто на енергетичних установках, підстанціях, електричних установках промислових підприємств. Це пристрій сигналізації також схвалено для застосування на прибережних і морських установках. Крім того, його можна застосовувати скрізь, де потрібний контроль вхідних / вихідних сигналів.
Артикул
SACO 16D3
Пристрій SACO 16D3 - це гнучкий 16-канальний пристрій сигналізації з можливістю налаштування безпосередньо на об'єкті. Воно використовується для контролю аварійних сигналів і сигнальних контактів на енергетичних установках, підстанціях, електричних установках промислових підприємств. Це пристрій сигналізації також схвалено для застосування на прибережних і морських установках. Крім того, його можна застосовувати скрізь, де потрібний контроль вхідних / вихідних сигналів.
Артикул
SACO 16D1
SACO 16D1 - це гнучкий 16-канальний пристрій сигналізації з можливістю безпосереднього налаштування на об'єкті. Воно використовується для контролю аварійних сигналів і сигнальних контактів на енергетичних установках, підстанціях, електричних установках промислових підприємств. Цей пристрій також схвалено для застосування на прибережних і морських установках. Крім того, його можна застосовувати скрізь, де потрібний контроль вхідних / вихідних сигналів.
Артикул
REB611
REB611 використовується в мережах з заземленою через високий повний опір нейтраллю на підстанціях електростанцій і промислових підприємств. Крім того, цей пристрій може застосовуватися для диференціального захисту з гальмуванням і захисту нульової послідовності генераторів, двигунів, трансформаторів і реакторів.
Артикул
REV615
Пристрій REV615 - це спеціальний пристрій управління і захисту конденсаторних батарей, найкращим чином підходить для захисту, управління, вимірювання і контролю конденсаторних батарей, які використовуються для компенсації реактивної потужності в розподільних мережах енергооб'єктів та промислових підприємств.
Артикул
REF601
REJ601 - це спеціальний пристрій управління та захисту фідера, призначене для захисту і управління в мережах енергооб'єктів і промислових підприємств, в розподільних мережах первинного і вторинного розподілу. REJ601 відноситься до продуктової лінійки Relion® компанії АББ до серії 605.
Артикул
REJ601
REJ601 - це спеціальний пристрій управління і захисту фідерів, призначене для захисту і управління в мережах енергооб'єктів і промислових підприємств, в розподільних мережах первинного і вторинного розподілу. Пристрій REJ601 є частиною продуктової лінійки Relion® компанії АББ і відноситься до серії 605.
В одному пристрої об'єднані різні функції захисту, контролю та управління, що робить пристрій кращим для свого класу.
Артикул
REJ603
Пристрій REJ603 призначене для селективного захисту фідерів від коротких замикань і замикань на землю у вторинних розподільних мережах, а також для захисту невеликих трансформаторів електростанцій і промислових підприємств.
Артикул
REF611
Пристрій керування і захисту фідерів REF611 може поставлятися з направленим або ненаправленим захистом від замикань на землю. Направлений захист від замикань на землю використовується, в основному, в мережах з ізольованою або компенсованою нейтраллю, а ненаправлений захист від замикань на землю призначений для мереж з ефективно заземленою нейтраллю або з нейтраллю, заземленою через низькоомний резистор.
Артикул
RED615
RED615 - це інтелектуальний електронний пристрій управління і пофазного диференційного захисту лінії, встановлюється на кінцях захищаємої лінії. Пристрій призначений для захисту, управління, вимірювання і контролю повітряних і кабельних ліній в розподільчих мережах енергооб'єктів і промислових підприємств, включаючи радіальні, кільцеві і складнозамкнуті мережі, мережі з включенням джерел розподіленої генерації або без. RED615 також ідеально підходить для диференційного захисту лінії у випадках, коли в зону захищеної частини лінії входить трансформатор.
Артикул
REF615
REF615 - це спеціальне інтелектуальне електронний пристрій управління і захисту фідерів, призначене для захисту, управління, вимірювання і контролю в розподільних мережах енергооб'єктів і промислових підприємств, включаючи радіальні, кільцеві мережі, мережі складної конфігурації, мережі з об'єктами розподіленої генерації або без них.
Артикул
REF615R
Схема розташування виводів на задній панелі пристрою REF615R така ж, як і у існуючого устрою, що зменшує час на установку, при цьому наявна проводка і сполучні затиски дозволяють виконувати підключення, не проводячи ніяких модифікацій.
Артикул
REF620
REF620 - це спеціальний інтелектуальний електронний пристрій управління і захисту фідерів, який ідеально підходить для захисту, управління, вимірювання і контролю в розподільних мережах енергооб'єктів і промислових підприємств, включаючи радіальні і кільцеві мережі, а також мережі складної конфігурації, з джерелами розподіленої генерації або без таких.
Артикул
REF630
REF630 належить до продуктової лінійки Relion® компанії АББ, до пристроїв захисту і управління, серії 630. Пристрої серії 630 характеризуються можливістю функціонального розширення і гнучкою конфігурацією. ІЕУ REF630 призначене для застосування в якості основного захисту повітряних ліній і кабельних фідерів в мережах з ізольованою нейтраллю, в мережах з нейтраллю, заземленою через активний опір, в мережах з компенсованою або ефективно заземленою нейтраллю.

Пристрої релейного захисту та автоматизації