Пристрої релейного захисту та автоматизації

X
Фільтр
Пiдiбрано: товарів
Тип пристрою

Артикул
REM615
Тип пристрою
Пристрій захисту і управління двигуном
REM615 - це спеціальний інтелектуальний електронний пристрій захисту і управління двигуном, який ідеально підходить для захисту, управління, вимірювання і контролю асинхронних двигунів в обробних і переробних галузях промисловості. Є чотири стандартних конфігурації REM615, які зазвичай використовуються з двигунами високої напруги з керуванням від вимикача або контактора, з двигунами середньої напруги з керуванням від контактора і з великими двигунами низької напруги в самих різних приводах.
Артикул
PCMU
Бренд
ABB
Тип пристрою
Блок відповідності із заданою конфігурацією
Пристрій PCMU - найкращий вибір для заміни застарілих реле виробництва АББ.
Як варіант для заміни застарілих реле компанія АББ пропонує пристрій сімейства Relion 615-й серії - інтелектуальне електронний пристрій (ІЕУ), - просте і легко встановлюється пристрій, призначений для модернізації.
Артикул
REF630
Бренд
ABB
Тип пристрою
Пристрій управління та захисту фідера
REF630 належить до продуктової лінійки Relion® компанії АББ, до пристроїв захисту і управління, серії 630. Пристрої серії 630 характеризуються можливістю функціонального розширення і гнучкою конфігурацією. ІЕУ REF630 призначене для застосування в якості основного захисту повітряних ліній і кабельних фідерів в мережах з ізольованою нейтраллю, в мережах з нейтраллю, заземленою через активний опір, в мережах з компенсованою або ефективно заземленою нейтраллю.
Артикул
REF620
Бренд
ABB
Тип пристрою
Пристрій управління та захисту фідера
REF620 - це спеціальний інтелектуальний електронний пристрій управління і захисту фідерів, який ідеально підходить для захисту, управління, вимірювання і контролю в розподільних мережах енергооб'єктів і промислових підприємств, включаючи радіальні і кільцеві мережі, а також мережі складної конфігурації, з джерелами розподіленої генерації або без таких.
Артикул
REF615R
Бренд
ABB
Тип пристрою
Пристрій захисту фідерів
Схема розташування виводів на задній панелі пристрою REF615R така ж, як і у існуючого устрою, що зменшує час на установку, при цьому наявна проводка і сполучні затиски дозволяють виконувати підключення, не проводячи ніяких модифікацій.
Артикул
REF615
Бренд
ABB
Тип пристрою
Пристрій управління та захисту фідера
REF615 - це спеціальне інтелектуальне електронний пристрій управління і захисту фідерів, призначене для захисту, управління, вимірювання і контролю в розподільних мережах енергооб'єктів і промислових підприємств, включаючи радіальні, кільцеві мережі, мережі складної конфігурації, мережі з об'єктами розподіленої генерації або без них.
Артикул
RED615
Бренд
ABB
Тип пристрою
Пристрій управління і диференційоного захисту лінії
RED615 - це інтелектуальний електронний пристрій управління і пофазного диференційного захисту лінії, встановлюється на кінцях захищаємої лінії. Пристрій призначений для захисту, управління, вимірювання і контролю повітряних і кабельних ліній в розподільчих мережах енергооб'єктів і промислових підприємств, включаючи радіальні, кільцеві і складнозамкнуті мережі, мережі з включенням джерел розподіленої генерації або без. RED615 також ідеально підходить для диференційного захисту лінії у випадках, коли в зону захищеної частини лінії входить трансформатор.
Артикул
REF611
Бренд
ABB
Тип пристрою
Пристрій управління та захисту фідера
Пристрій керування і захисту фідерів REF611 може поставлятися з направленим або ненаправленим захистом від замикань на землю. Направлений захист від замикань на землю використовується, в основному, в мережах з ізольованою або компенсованою нейтраллю, а ненаправлений захист від замикань на землю призначений для мереж з ефективно заземленою нейтраллю або з нейтраллю, заземленою через низькоомний резистор.
Артикул
REJ603
Бренд
ABB
Тип пристрою
Пристрій захисту фідерів
Пристрій REJ603 призначене для селективного захисту фідерів від коротких замикань і замикань на землю у вторинних розподільних мережах, а також для захисту невеликих трансформаторів електростанцій і промислових підприємств.
Артикул
REJ601
Бренд
ABB
Тип пристрою
Пристрій захисту фідерів
REJ601 - це спеціальний пристрій управління і захисту фідерів, призначене для захисту і управління в мережах енергооб'єктів і промислових підприємств, в розподільних мережах первинного і вторинного розподілу. Пристрій REJ601 є частиною продуктової лінійки Relion® компанії АББ і відноситься до серії 605.
В одному пристрої об'єднані різні функції захисту, контролю та управління, що робить пристрій кращим для свого класу.
Артикул
REF601
Бренд
ABB
Тип пристрою
Пристрій управління та захисту фідера
REJ601 - це спеціальний пристрій управління та захисту фідера, призначене для захисту і управління в мережах енергооб'єктів і промислових підприємств, в розподільних мережах первинного і вторинного розподілу. REJ601 відноситься до продуктової лінійки Relion® компанії АББ до серії 605.
Артикул
REV615
Бренд
ABB
Тип пристрою
Управління і захист конденсаторних батарей
Пристрій REV615 - це спеціальний пристрій управління і захисту конденсаторних батарей, найкращим чином підходить для захисту, управління, вимірювання і контролю конденсаторних батарей, які використовуються для компенсації реактивної потужності в розподільних мережах енергооб'єктів та промислових підприємств.
Артикул
REB611
Бренд
ABB
Тип пристрою
Захист шин
REB611 використовується в мережах з заземленою через високий повний опір нейтраллю на підстанціях електростанцій і промислових підприємств. Крім того, цей пристрій може застосовуватися для диференціального захисту з гальмуванням і захисту нульової послідовності генераторів, двигунів, трансформаторів і реакторів.
Артикул
SACO 16D1
Бренд
ABB
Тип пристрою
Пристрій сигналізації
SACO 16D1 - це гнучкий 16-канальний пристрій сигналізації з можливістю безпосереднього налаштування на об'єкті. Воно використовується для контролю аварійних сигналів і сигнальних контактів на енергетичних установках, підстанціях, електричних установках промислових підприємств. Цей пристрій також схвалено для застосування на прибережних і морських установках. Крім того, його можна застосовувати скрізь, де потрібний контроль вхідних / вихідних сигналів.

Пристрої релейного захисту та автоматизації