Розподільні пристрої з газовою ізоляцією

X
Фільтр
Пiдiбрано: товарів
Номінальний струм
Номанільна напруга
Номінальний короткочасний струм короткого замикання
Розподіл
Комірка

Артикул
ZX0
ZX0 є частиною успішного сімейства газових ізоляційних закритих розподільчих пристроїв ABB для первинного розподільчого рівня. Це трифазний інкапсульований, стійкий до дуги розподільний пристрій в блочній конструкції.
Артикул
ZX0.2
ZX0.2 є частиною успішного сімейства газових ізоляційних розподільних пристроїв ZX ABB для первинного розподільчого рівня. Цей трифазний інкапсульований, стійкий до дуги розподільний пристрій обладнаний твердоізольованою системою шин. Це одна панельна конструкція.
Артикул
ZX1.2
ZX1.2 є частиною успішного сімейства газових ізоляційних закритих розподільних пристроїв ABB для первинного розподільчого рівня. Трифазні інкапсульовані, стійкі до дуги розподільні пристрої оснащені окремими газонаповненими збірними шинами та відсіками автоматичних вимикачів.
Артикул
ZX2
ZX2 є частиною успішного сімейства газових ізоляційних розподільних пристроїв ZX для первинного розподілу ABB. Цей трифазний інкапсульований, стійкий до дуги розподільний пристрій для одно- і подвійних збірних шин оснащений окремими відсіками з шинами та автоматичними вимикачами, заповненими газом.
Артикул
SafeRing
SafeRing - це кільцевий головний блок (RMU) для вторинної розподільчої мережі. Він доступний у 18 різних конфігураціях, придатних для більшості застосувань комутації в діапазоні від 6 до 40,5 кВ. Стандартизовані конфігурації RMU, які в основному потрібні в розподільчій мережі, можуть розширюватися за запитом.
Артикул
SafeRing Air
SafeRing Air - це головний пристрій кільця (RMU) для вторинної розподільчої мережі. Портфель SafeRing Air базується на технології сухого повітря як теплоізоляційного середовища. Конструкція розподільного пристрою базується на існуючому асортименті SafeRing, пропонуючи перевагу для кінцевих користувачів з однаковим інтерфейсом користувача, розміром, запасними частинами та експлуатацією.
Артикул
SafePlus
SafePlus - це компактна розподільна система в металевому корпусі для розподільних пристроїв до 40,5 кВ Розподільний пристрій має унікальну гнучкість завдяки своїй розширюваності та можливому поєднанню повністю модульних та напівмодульних конфігурацій. SafePlus походить з того ж сімейства продуктів, що і SafeRing, і має ідентичний користувальницький інтерфейс.
Артикул
SafePlus Air
SafePlus Air - це компактна розподільна система в металевому корпусі для розподільних пристроїв до 12 кВ. Портфель SafePlus Air заснований на технології сухого повітря як теплоізоляційного середовища. Ізоляція сухого повітря має нульовий потенціал глобального потепління (ГВП).
Артикул
SafeLink
SafeLink - це кільцевий головний пристрій з ізоляцією SF6 (RMU) для вторинних розподільчих мереж, що використовує найновіші технології розподільних пристроїв, щоб забезпечити розумне, безпечне та компактне рішення розподільних пристроїв, захищених запобіжниками.
Артикул
SafeLink CB
SafeLink CB є зовнішнім RMU, який ідеально підходить для розподілу в сільській та міській місцевості до 13,8 кВ. Продукт унікальний за кількістю функцій та вартості, що він пропонує, що робить його ідеальним вибором для різних застосувань, наприклад, у мережах розподілу комунальних послуг, готелях, торгових центрах, адміністративних будівлях, аеропортах, лікарнях, тунелях та підземних залізницях.

Розподільні пристрої з газовою ізоляцією

Компанія АББ пропонує великий вибір розподільних пристроїв середньої напруги з елегазової ізоляцією (GIS) для первинного і вторинного розподілу.

GIS для вторинного розподілу за останні 20 років зазнало безліч доопрацювань, які привели до збільшення функціональних можливостей і зменшення розмірів. Моноблоки (RMU) компанії АББ і розподільні пристрої для вторинного розподілу готові для застосування в розподільних мережах завтрашнього дня, і призначені для використання в самих різних умовах, таких як компактні трансформаторні підстанції невеликі промислові підприємства, поновлювані джерела енергії або інфраструктура. Можливість створення різних комбінацій, надійність і економічність - це ті атрибути, які сприяють тому, щоб клієнти зробили вибір на користь розподільних пристроїв з елегазової ізоляцією серії ZX. Поряд з традиційними рішеннями, використання цифрових пристроїв РЗіА і технологій управління, а також систем датчиків, роблять пристрої ZX придатними для застосування в системах завтрашнього дня.