Комплектні розподільчі пристрої 6-35 кВ

X
Фільтр
Пiдiбрано: товарів
Номінальний струм
Номанільна напруга
Номінальний короткочасний струм короткого замикання
Розподіл
Комірка

Артикул
UniGear ZS1
UniGear ZS1 - це розподільний пристрій АВВ для первинного розподілу до 24 кВ, 4000 А, 63 кА. UniGear ZS1 використовується для розподілу електроенергії у різноманітних складних програмах, таких як морські платформи, контейнерні або круїзні судна, шахти, а також на підстанціях, електростанціях або хімічних заводах.
Артикул
UniGear 500R
UniGear 500R - це дуже економічне рішення, призначене для зменшення ширини розподільного пристрою із середньою напругою з повітряною ізоляцією (AIS).
Конструкція панелі становить лише 500 мм для подачі струму до 2000 А.
Його компактна конструкція робить UniGear 500R ідеальним для встановлення контейнерів для первинного розподілу.
Однією з основних характеристик розподільного пристрою UniGear 500R є ізоляція вимикача від основних шин за допомогою трипозиційного роз'єднувача.
Артикул
UniGear 550
UniGear 550 - це розподільний пристрій із повітряною ізоляцією МВ (AIS) для первинного розподілу. Ультратонка панель має ширину лише 550 мм, що робить її дуже компактним та універсальним продуктом, ідеальним для застосувань, де обмежений простір. Він підходить для внутрішнього монтажу та пропонує широкий спектр блоків та функцій. Оптимальна безпека забезпечується блокуванням між усіма комутаційними пристроями та дверима відсіків.
Артикул
UniGear ZS2
UniGear ZS2 (раніше відомий як UniSafe 36) - це розподільний пристрій із середньою напругою з повітряною ізоляцією, покритий металом (AIS), придатний для внутрішніх установок. Він має модульну конструкцію і побудований з надійних і добре перевірених компонентів. Металеві листи розділяють кожен відсік, а компоненти, що перебувають під напругою, мають повітряну ізоляцію. Дугозахищені блоки перевірені на відповідність стандартам IEC.
Артикул
ZS3.2
UniGear ZS3.2 - це розподільний пристрій із середньою напругою, покритий металом, з повітряною ізоляцією (AIS), придатний для внутрішніх установок. Він має модульну конструкцію з вирівняними стандартними блоками, обладнаними підлоговими вимикачами. Дугозахищені блоки перевірені на відповідність стандартам IEC.
Артикул
ZS8.4
Цей сучасний розподільний пристрій з повітряною ізоляцією є універсальним для застосування від компактних кільцевих блоків до складних систем розподілу електроенергії. З урахуванням потреб у комунальних та приватних комунальних мережах, у промисловості та громадських будівлях. Завдяки своїй всебічній концепції безпеки, ZS8.4 є ідеальним рішенням.
Артикул
UniSec
UniSec - це розподільний пристрій із повітряною ізоляцією в приміщенні для вторинного розподілу середньої напруги до 24 кВ, 1250А, 25кА. UniSec пропонує широкий асортимент функціональних блоків та технічних характеристик і підходить для широкого спектру застосувань, включаючи промисловість, підстанції, центри обробки даних, системи малого покоління, будівлі та інфраструктуру та інтелектуальні мережі.
Артикул
ZX0
ZX0 є частиною успішного сімейства газових ізоляційних закритих розподільчих пристроїв ABB для первинного розподільчого рівня. Це трифазний інкапсульований, стійкий до дуги розподільний пристрій в блочній конструкції.
Артикул
ZX0.2
ZX0.2 є частиною успішного сімейства газових ізоляційних розподільних пристроїв ZX ABB для первинного розподільчого рівня. Цей трифазний інкапсульований, стійкий до дуги розподільний пристрій обладнаний твердоізольованою системою шин. Це одна панельна конструкція.
Артикул
ZX1.2
ZX1.2 є частиною успішного сімейства газових ізоляційних закритих розподільних пристроїв ABB для первинного розподільчого рівня. Трифазні інкапсульовані, стійкі до дуги розподільні пристрої оснащені окремими газонаповненими збірними шинами та відсіками автоматичних вимикачів.
Артикул
ZX2
ZX2 є частиною успішного сімейства газових ізоляційних розподільних пристроїв ZX для первинного розподілу ABB. Цей трифазний інкапсульований, стійкий до дуги розподільний пристрій для одно- і подвійних збірних шин оснащений окремими відсіками з шинами та автоматичними вимикачами, заповненими газом.
Артикул
SafeRing
SafeRing - це кільцевий головний блок (RMU) для вторинної розподільчої мережі. Він доступний у 18 різних конфігураціях, придатних для більшості застосувань комутації в діапазоні від 6 до 40,5 кВ. Стандартизовані конфігурації RMU, які в основному потрібні в розподільчій мережі, можуть розширюватися за запитом.
Артикул
SafeRing Air
SafeRing Air - це головний пристрій кільця (RMU) для вторинної розподільчої мережі. Портфель SafeRing Air базується на технології сухого повітря як теплоізоляційного середовища. Конструкція розподільного пристрою базується на існуючому асортименті SafeRing, пропонуючи перевагу для кінцевих користувачів з однаковим інтерфейсом користувача, розміром, запасними частинами та експлуатацією.
Артикул
SafePlus
SafePlus - це компактна розподільна система в металевому корпусі для розподільних пристроїв до 40,5 кВ Розподільний пристрій має унікальну гнучкість завдяки своїй розширюваності та можливому поєднанню повністю модульних та напівмодульних конфігурацій. SafePlus походить з того ж сімейства продуктів, що і SafeRing, і має ідентичний користувальницький інтерфейс.

Комплектні розподільчі пристрої 6-35 кВ