Надшвидкий заземлитель UFES

Надшвидкий заземлитель UFES
  • Артикул UFES
  • Бренд ABB
Інноваційне рішення для ліквідації внутрішньої дуги менш ніж за 4 мс: найвищий рівень захисту для персоналу та обладнання, підтримання стабільного електропостачання споживачів і зменшення простоїв виробничих процесів.
Виникнення дугового замикання, самого серйозного пошкодження всередині розподільного пристрою, найчастіше супроводжується надзвичайно високою температурою і механічною напругою у відповідній області. Розробка нової, активної дугового захисту заснована на багаторічному досвіді компанії ABB, пов'язаному з технологіями вакуумних переривників ABB і технології обмеження струму IS-limiter. Ця передова технологія ліквідації дугового замикання вже зараз ефективно допомагає уникати негативних наслідків аварій.

Надшвидкий заземлитель типу UFESTM являє собою комплект з електронного блоку і відповідних первинних комутуючих елементів, які в разі дугового КЗ ініціюють 3-фазне замикання на землю. Надзвичайно малий час спрацьовування первинного комутуючого елемента в поєднанні з швидким та надійним виявленням пошкодження гарантує, що дугове замикання буде погашено відразу після виникнення (Час гасіння <4 мс ​​після виявлення).

Є два варіанти електронного блоку UFES. В даному випадку це електронний пристрій виявлення і відключення (DTU) типу QRU1, яке є готовим рішенням з можливістю розширення за рахунок систем виявлення спалаху і струму КЗ, і здатне захищати невеликі області без будь-яких додаткових пристроїв.

Інший варіант - електронний пристрій відключення (TU) типу QRU100, яке для контролю захищається області використовує тільки зовнішні блоки виявлення. В даному випадку пристрій TU ідеально підходить для підключення до системи дугового захисту компанії ABB типу REA. Для цього є сумісні і протестовані відповідним чином інтерфейси.

Чому обирають компанію ABB?
  • Можливість уникнути серйозних наслідків дугових КЗ
  • Істотне підвищення безпеки обслуговуючого розподільний пристрій персоналу
  • Різке скорочення простоїв електроустановок і витрат на ремонт
  • Можливість ретрофіта розподільних пристроїв ABB та інших виробників
  • Артикул UFES
  • Бренд ABB
Надшвидкий заземлитель UFES