Вимикачі навантаження, роз'єднувачі та перемикачі середнього навантаження

Фільтр


X
Фільтр
Пiдiбрано: товарів
Тип пристрою
Номінальний струм
Номанільна напруга
Установка

Артикул
NAL/NALF
Вимикачі-роз'єднувачі NAL / NALF є привабливим рішенням для застосування в осередках розподільних пристроїв і компактних розподільних підстанцій. У поєднанні з струмообмежуючими плавкими запобіжниками CEF вони забезпечують надійну роботу в широкому діапазоні струмів перевантаження. Їх легко можна оснастити додатковим обладнанням у вигляді автономного розчіплювача, допоміжних контактів, моторного привода та різних систем для ручного керування.
Артикул
NALFWind
Артикул
C4
Вимикач-роз'єднувач С4 підходить для будь-яких умов. Він безпечно справляється з великими струмами і працює в суворих кліматичних умовах. C4 можна встановлювати в будь-якому положенні та має надзвичайно довгі інтервали технічного обслуговування.
Артикул
DS1
DS1 - діодний вимикач конденсаторних установок без перехідних процесів, - це перший апарат середньої напруги для внутрішньої установки, створений за напівпровідникової технології, що дозволяє виконувати синхронізовану комутацію. Вимикач повністю ізольований сухим повітрям і здатний виконувати операції відключення і включення конденсаторних батарей, не викликаючи перехідних процесів по напрузі або кидків струму, усуваючи, таким чином, вірогідність виникнення предпробоя і повторного пробою.
Артикул
GSec
Артикул
EK6
Заземлювач EK6 розрахований на номінальний струм КЗ при включенні під навантаженням, номінальну напругу до 40,5 кВ, струм КЗ - до 120 кА
Артикул
OJWN
Заземлювач OJWN призначений для заземлення ланцюгів з можливими КЗ, відключених від джерела живлення; номінальна напруга - 12-24 кВ, струм до 110 кА Заземлители з високою надійністю можуть витримувати струми КЗ, забезпечуючи тим самим захист оперативного персоналу і розподільний пристрій при помилкових операціях.
Артикул
OJON
Роз'єднувач OJON забезпечує більшу стійкість до КЗ завдяки прямим шляхах проходження струму, парної конструкції ножів і ізоляторів з епоксидної смоли, 1-24 кВ, 630-4000 A.
Артикул
OW
Внутрішні роз'єднувачі типу OW можуть бути одно- або триполюсними (OWI, OWIII). Роз'єднувачі серії OW можуть управлятися ручним та моторним приводами. Проста та надійна конструкція робить їх чудовими для більшості умов експлуатації.
Артикул
OWD
Внутрішні роз'єднувачі типу OWD можуть бути одно-, дво- або триполюсними. Роз'єднувачі серії OWD можуть управлятися ручним та моторним приводами. Проста та надійна конструкція робить їх чудовими для більшості умов експлуатації.
Артикул
UEMC41
ABB пропонує надійний пристрій керування двигуном, який можна використовувати з великою кількістю вимикачів (вимикачі, роз'єднувачі та заземлювачі). Він оснащений механічними та електричними системами блокування, які покращують безпеку експлуатації. Регулювання обертання дозволяє легко адаптуватись до конкретного застосування замість установки.
UEMC41 може бути оснащений широким спектром стандартних аксесуарів.
Артикул
DCD
Однофазний роз'єднувач DCD з керуванням за допомогою ізолюючої штанги використовується для секціонування або відділення ланцюгів в системах розподілу енергії на напрузі до 38 кВ. Роз'єднувач може встановлюватися на одиночному або подвійному кронштейні і розрахований на тривалий струм 600 або 900 ампер і миттєве значення струму 40000.
Артикул
SID
Однофазний роз'єднувач, який використовується на повітряних лініях розподільної мережі і підстанціях середньої напруги зовнішнього виконання, 15 кВ - 38 кВ, тривале навантаження 600 або 900 A
Артикул
LSID
Однофазний роз'єднувач, який використовується на повітряних лініях розподільної мережі і підстанціях середньої напруги зовнішнього виконання на напрузі 15,5 кВ - 15/27 кВ з тривалим навантаженням 600 A

Вимикачі навантаження