Вимикачі навантаження, роз'єднувачі та перемикачі середнього навантаження

X
Фільтр
Пiдiбрано: товарів
Тип пристрою
Номінальний струм
Номанільна напруга
Установка

Артикул
EZC
Одно- і двофазні роз'єднувачі з повітряною ізоляцією і вертикальним розривом середньої напруги до 25 кВ, 2000. А, 40 кА.
Роз'єднувач EZC поєднує в собі невеликі розміри, дуже високу гнучкість і надійну роботу з мінімальним обслуговуванням. Це відповідь ABB на високі стандарти безпеки і постійно зростаючий попит на модульність із стандартизованим продуктом. Повністю сумісний з встановленим на конструкції зовнішнім розподільним пристроєм (SMOS), він може використовуватися в широкому спектрі додатків для залізничної інфраструктури 17,5 і 25 кВ.
Артикул
FSG
Однополюсний вакуумний вимикач навантаження середньої напруги з магнітним приводом призначений для застосування на залізницях до 17,5 кВ, 2000. А, 4 кА.
Спеціально розроблений однофазний вимикач навантаження FSG II для залізничних елетромереж 16,7 Гц являє собою магнітний привід і електронний контролер без допоміжних вимикачів і з датчиками, які не потребують додаткового технічого обслуговування.
Артикул
NXBD
NXBD - це трифазний вимикач-роз'єднувач з елегазовою ізоляцією для монтажу на опорі, для застосування в жорстких умовах навколишнього середовища, поза приміщеннями.
Артикул
NXB
NXB - це новий елегазовий вимикач навантаження, що підходить як для традиційних повітряних ліній, так і для ліній BLX з ізольованими провідниками, призначеними спеціально для застосування в сучасних автоматизованих розподільчих системах з дистанційним управлінням. Вимикач-роз'єднувач NXB гарантує надійну роботу, не вимагаючи при цьому ніякого технічного обслуговування, навіть в найскладніших кліматичних умовах, включаючи соленасиченого атмосферу, агресивні забруднення, сніг і лід.
Артикул
NXA
Вимикач NXA - це елегазовий вимикач-роз'єднувач для монтажу на опорі, що підходить для установки як на традиційних повітряних лініях, так і на лініях з проводами типу BLX з ізольованими провідниками, і, зокрема, призначений для застосування в сучасних системах автоматизації розподільних мереж з телекеруванням. Вимикач-роз'єднувач NXA гарантує роботу, яка потребує технічного обслуговування, навіть в найжорсткіших кліматичних умовах, включаючи соленасиченого атмосферу, агресивні забруднення, сніг і лід. Корпус з корозійностійкої нержавіючої сталі має герметичне ущільнення. Всі електричні частини знаходяться всередині корпусу, де вони захищені від зовнішніх впливів.
Артикул
ONIII
Вимикачі ONIII відключають ненавантажені електричні ланцюги на зовнішніх підстанціях змінного струму, номінальною напругою 24 і 36 кВ, номінальним струмом 400-2000 А
Артикул
NPS
Модульна конструкція і задані властивості забезпечують вимикача NPS роль ключового компонента в майбутніх розумних енергосистемах.
Надійна механічна конструкція - це товарний знак роз'єднувача типу NPS для монтажу на опорі ЛЕП. Устаткування працює в будь-яких погодних умовах, в різних положеннях, може управлятися вручну або дистанційно.
Артикул
ONI
Однофазні роз'єднувачі ONI (існує також трифазне виконання ONIII) призначені для включення і відключення ненавантажених електричних ланцюгів на підстанціях змінного струму зовнішньої установки. У відключеному положенні вони утворюють безпечний і видимий ізолюючий зазор, який «відсікає» ланцюг від напруги з боку вищого приєднання.
Артикул
LSID
Однофазний роз'єднувач, який використовується на повітряних лініях розподільної мережі і підстанціях середньої напруги зовнішнього виконання на напрузі 15,5 кВ - 15/27 кВ з тривалим навантаженням 600 A
Артикул
SID
Однофазний роз'єднувач, який використовується на повітряних лініях розподільної мережі і підстанціях середньої напруги зовнішнього виконання, 15 кВ - 38 кВ, тривале навантаження 600 або 900 A
Артикул
DCD
Однофазний роз'єднувач DCD з керуванням за допомогою ізолюючої штанги використовується для секціонування або відділення ланцюгів в системах розподілу енергії на напрузі до 38 кВ. Роз'єднувач може встановлюватися на одиночному або подвійному кронштейні і розрахований на тривалий струм 600 або 900 ампер і миттєве значення струму 40000.
Артикул
UEMC41
ABB пропонує надійний пристрій керування двигуном, який можна використовувати з великою кількістю вимикачів (вимикачі, роз'єднувачі та заземлювачі). Він оснащений механічними та електричними системами блокування, які покращують безпеку експлуатації. Регулювання обертання дозволяє легко адаптуватись до конкретного застосування замість установки.
UEMC41 може бути оснащений широким спектром стандартних аксесуарів.
Артикул
OWD
Внутрішні роз'єднувачі типу OWD можуть бути одно-, дво- або триполюсними. Роз'єднувачі серії OWD можуть управлятися ручним та моторним приводами. Проста та надійна конструкція робить їх чудовими для більшості умов експлуатації.
Артикул
OW
Внутрішні роз'єднувачі типу OW можуть бути одно- або триполюсними (OWI, OWIII). Роз'єднувачі серії OW можуть управлятися ручним та моторним приводами. Проста та надійна конструкція робить їх чудовими для більшості умов експлуатації.

Вимикачі навантаження