Вимірювальні трансформатори та датчики

X
Фільтр
Пiдiбрано: товарів
Тип пристрою
Номанільна напруга
Установка

Артикул
KOFA
Опори (стійки) для внутрішніх трансформаторів середньої напруги типу KOFA відлиті з епоксидної смоли і розраховані на ізоляційну напругу до 24 кВ.
Трансформатори сухого типу для установки всередині приміщень служать опорою для провідника в первинному ланцюзі.
Трансформатори спроектовані і можуть бути виготовлені у відповідності з наступними стандартами і рекомендаціями: IEC, BS, ANSI, інші за запитом.
Артикул
IHBF
Опори (стійки) трансформаторів струму для внутрішньої установки середньої напруги типу IHBF відлиті з епоксидної смоли і розраховані на ізоляційне напруга до 24 кВ.
Трансформатори сухого типу для установки всередині приміщень служать опорою для провідника в первинному ланцюзі. Трансформатори струму IHBF підходять для колишніх розподільних пристроїв ABB з повітряною ізоляцією, таких як Safesix і т. Д.
Трансформатори спроектовані і можуть бути виготовлені у відповідності з наступними стандартами і рекомендаціями: IEC, SEN, ANSI, CAN і CSN, інші за запитом.
Артикул
TJE
Трансформатор напруги TJE розрахованих на ізоляційні напруги до 12 кВ.
Однофазний трансформатор напруги, який повинен мати безпосередньо заземлений один кінець первинної обмотки.
Трансформатори спроектовані та виготовлені відповідно до наступних стандартів та рекомендацій: IEC, VDE, ANSI, BS, GOST та CSN та інші за запитом.
Артикул
KGUGI
Однополюсні трансформатори напруги KGUGI призначені для ізоляційної напруги до 36 кВ.
Однофазний трансформатор напруги, призначений для безпосереднього заземлення одного кінця первинної обмотки. Трансформатори спроектовані та виготовлені відповідно до наступних стандартів та рекомендацій: IEC, SEV, VDE, ANSI, BS, GOST та CSN.
Артикул
TPO
Лінійка трансформаторів TPO - це трансформатори з литою ізоляцією з гідрофобною циклоаліфатичний епоксидної смоли (HCEP), здатної витримати умови навколишнього середовища при зовнішній установці. Матеріал HCEP володіє чудовими характеристиками щодо захисту від дуги, озону і ультрафіолетового випромінювання, при цьому володіє механічною міцністю. Водовідштовхувальні властивості поверхні HCEP забезпечують високу ступінь надійності при роботі в місцях з підвищеною вологістю.
Артикул
IMT
Кабельні трансформатори струму IMT застосовуються для вимірювання фазних струмів в розподільних пристроях низької напруги.
Кабельні трансформатори струму СН IMT для зовнішньої установки призначені для виконання вимірювань в низьковольтних КРУ. IMT - трансформатор без проводу первинної обмотки і власної ізоляції первинної обмотки, який може встановлюватися ні стороні низької напруги розподільчого трансформатора. Це трансформатори струму розраховані на діапазон первинного струму 75 - 1000 A і вторинний струм 5 A.
Артикул
TJO
Однополюсні трансформатори напруги для зовнішньої установки типу TJO розроблені для електроустановок з рівнем напруги до 24 кВ
Ця лінійка однополюсних трансформаторів напруги призначена для застосування на підстанціях. Лінійка трансформаторів TJO - це трансформатори з литою ізоляцією з гідрофобною циклоаліфатичний епоксидної смоли (HCEP), які здатні витримати умови навколишнього середовища при зовнішній установці.
Артикул
TDO
Зовнішні двополюсні трансформатори напруги середньої напруги TDO призначені для ізоляційної напруги до 25 кВ
Цей двополюсний ізольований трансформатор напруги призначений для застосування у високих цілях та для джерел живлення.
Сімейство трансформаторів TDO відливається з гідрофобної циклоаліфатичної епоксидної смоли (HCEP), яка здатна витримувати зовнішні умови навколишнього середовища. Матеріал HCEP пропонує чудові властивості дугової колії, озону та ультрафіолетових опорів, зберігаючи фізичну міцність. Гідрофобні властивості поверхні HCEP забезпечують надзвичайно надійну роботу у вологих або вологих середовищах.
Артикул
VOG
Зовнішні однополюсні трансформатори середньої напруги VOG  призначені для ізоляційної напруги до 24 кВ
Нові полегшені трансформатори напруги, призначені для застосування на монтажі на полюсі.
VOG - це однополюсні трансформатори напруги зовнішньої установки, виготовленні  з гідрофобної циклоаліфатичної епоксидної смоли (HCEP), яка здатна витримувати зовнішній вплив навколишнього середовища.
Артикул
VOL-xx
Зовнішні двополюсні трансформатори середньої напруги VOL-xx призначені для ізоляційної напруги до 40,5 кВ
Нові полегшені трансформатори напруги (VT), призначені для застосування на монтажі на полюсі.
Зовнішній двополюсний ізольований трансформатор напруги VOL-xx використовується для вимірювання лінійних ланцюгів.
Артикул
KON
Нові полегшені трансформатори струму, призначені для застосування на монтажі на полюсі.
Сімейство трансформаторів KON виготовляють з гідрофобної циклоаліфатичної епоксидної смоли (HCEP), яка здатна витримувати зовнішні умови зовнішнього середовища. Матеріал HCEP пропонує чудовий захист від дуги, озону та ультрафіолетових опромінень, зберігаючи фізичну міцність. Гідрофобні властивості поверхні HCEP забезпечують надзвичайно надійну роботу у вологих або вологих середовищах.
Артикул
KOKU
Трансформатори струму серії KOKU також можуть бути використані для вимірювання фазного струму при напрузі навіть вище 0,72 кВ (для KOKU 072 G4) або 1,2 кВ (для KOKU 1), якщо ізоляція первинного провідника високої напруги відповідає відповідним стандартам для робоча напруга. Вторинна обмотка та кільцевий залізний сердечник відлитий із смоли, що має хороші електричні та механічні властивості.

Вимірювальні трансформатори та датчики