Вимірювальні трансформатори та датчики

Фільтр


X
Фільтр
Пiдiбрано: товарів
Тип пристрою
Номанільна напруга
Установка

Артикул
TTR
Прохідні шинні трансформатори струму типу TTR мають литий корпус з епоксидного компаунда і призначені для установки в РУ напругою до 24 кВ (25 кВ).
Трансформатори TTR з первинним провідником можуть використовуватися в якості прохідних ізоляторів.
Трансформатори спроектовані і виготовлені відповідно до таких стандартів:
МЕК, VDE, ANSI, BS, ГОСТ і CSN.
Артикул
KOKS
Шинні трансформатори струму KOKS виготовлені в корпусі з епоксидного компаунда і призначені для внутрішньої установки в РУ напругою до 24 кВ (25 кВ).
Трансформатор струму без первинного дроти, але з первинної ізоляцією, може встановлюватися безпосередньо на провідник або шину.
Трансформатори спроектовані і виготовлені відповідно до таких стандартів:
МЕК, VDE, ANSI, BS, ГОСТ і CSN.
Артикул
BB
Прохідні шинні трансформатори струму BB і BBO виготовлені в корпусі з епоксидного компаунда і призначені для установки в РУ напругою до 24 кВ (25 кВ).
Трансформатор струму без первинного провідника, але з власної первинної ізоляцією може використовуватися в якості втулки.
Трансформатори спроектовані і виготовлені відповідно до таких стандартів:
МЕК, VDE, ANSI, BS, ГОСТ і CSN.
Артикул
KOLMA
Трансформатори струму типу KOLMA підходять для вимірювання суми трифазних струмів в трифазному кабелі.
Трансформатор струму без первинного дроти і власної первинної ізоляції, може монтуватися на ізольованому кабелі або ізольованою шині.
У нормальних робочих умовах ця сума дорівнює нулю. У разі замикання на землю сума фазних струмів дорівнює току замикання на землю і відповідні струми протікають у вторинній обмотці.
Артикул
KOLA
Трансформатори типу KOLA призначені для вимірювання суми трифазних струмів в трифазному кабелі.
В нормальних робочих умовах ця сума дорівнює нулю. У разі замикання на землю сума фазних струмів дорівнює току замикання на землю і відповідні струми протікають у вторинній обмотці.
Артикул
KOKM
Трансформатори струму типу KOKM підходять для вимірювання фазних струмів в розподільчому пристрої середньої напруги.
Даний трансформатор струму не має власної первинної обмотки і може монтуватися на ізольованому кабелі або шині.
Артикул
TPU
Опорні трансформатори струму типу TPU мають корпус з епоксидного компаунда і призначені для установки в мережах з напругою до 36 кВ (40,5 кВ).
Для збільшення шляху витоку можна замовити трансформатори струму з ізоляційними ребрами, розташованими зверху корпусу.
Трансформатори проектуються і виготовляються відповідно до таких стандартів: МЕК, VDE, ANSI, BS, ГОСТ і CSN, інші стандарти - за запитом.
Артикул
TPE
Опорні трансформатори струму TPE виготовляються в двох типорозмірах з литим корпусом з епоксидного компаунда для внутрішньої установки в РУ напругою до 25 кВ.
Трансформатори TPE - це одновиткового або багатовиткові трансформатори з одним коефіцієнтом трансформації або з подвійним коефіцієнтом трансформації з перемиканням на стороні вторинної обмотки.
Артикул
TJC
Однополюсні трансформатори середньої напруги для внутрішньої установки типу TJC з литою ізоляцією з епоксидної смоли розроблені для електроустановок з рівнем ізоляції до 36 (40,5) кВ.
Однофазний трансформатор напруги з прямим заземленням одного кінця первинної обмотки.
Трансформатори спроектовані і виготовлені відповідно до таких стандартів і рекомендацій: МЕК, VDE, ANSI, BS, ГОСТ і CSN, інші - за запитом.
Артикул
KGUG
Двополюсні трансформатори середньої напруги для внутрішньої установки типу KGUG з литою ізоляцією з епоксидної смоли розроблені для електроустановок з рівнем напруги до 36 кВ.
Трансформатор напруги, в якому всі частини первинної обмотки, включаючи затискачі, ізольовані від землі і відповідають номінальному рівню напруги без пробою ізоляції.
Трансформатори спроектовані і виготовлені відповідно до таких стандартів і рекомендацій: МЕК, SEV, VDE, ANSI, BS, ГОСТ і CSN.
Артикул
TJP
Однополюсні трансформатори середньої напруги внутрішньої установки з плавким запобіжником типу TJP з литою ізоляцією з епоксидної смоли розроблені для електроустановок з рівнем ізоляції до 36 (38,5) кВ.
Артикул
TDC
Двополюсні трансформатори середньої напруги для внутрішньої установки типу TDC з литою ізоляцією з епоксидної смоли розроблені для електроустановок з рівнем ізоляції до 36 кВ.
Трансформатор напруги, в якому всі частини первинної обмотки, включаючи затискачі, ізольовані від землі і відповідають номінальному рівню напруги без пробою ізоляції.
Артикул
IP24
Трансформатори струму IP-24 призначені для живлення ланцюгів захисту в електротехнічних пристроях з максимальним робочим напругою до 24 кВ
Трансформатори струму типу IP-24 в корпусі з епоксидного компаунда - це трансформатори малої потужності, що працюють в режимах, близьких до режимам КЗ, і перетворюють первинний струм, що протікає через ланцюг високої напруги, у вторинний струм низької напруги з заявленим класом точності.
Основними компонентами конструкції цих трансформаторів струму є: високовольтний ввід, вторинна обмотка і муздрамтеатр. Висновки вторинної обмотки знаходяться знизу.
Артикул
IHDA
Ізольована шина або повністю ізольований кабель, протягнутий через кабельне вікно, служить первинним провідником. При робочій напрузі більше 1,2 кВ рівень ізоляції первинного провідника повинен відповідати відповідним стандартам для робочої напруги.
Вторинна обмотка і кільцевої залізний сердечник відлиті з смоли, яка має хороші електричні і механічні властивості.
Трансформатор струму має тільки один сталевий сердечник і одну вторинну обмотку.

Вимірювальні трансформатори та датчики