Дуговий захист


Артикул
ArcLimiter
Бренд
ABB
Оскільки система заземлення UFES працює менш 4 мілісекунд, величина рівня ушкодження низької напруги (НН) стає другорядним фактором.
Робоча швидкість стає критичним параметром, оскільки остаточне відключення струму пошкодження падає до запобіжника обмеження струму (CLF) на вході / виході.
Артикул
UFES
Бренд
ABB
Надшвидкий заземлитель типу UFESTM являє собою комплект з електронного блоку і відповідних первинних комутуючих елементів, які в разі дугового КЗ ініціюють 3-фазне замикання на землю. Надзвичайно малий час спрацьовування первинного комутуючого елемента в поєднанні з швидким та надійним виявленням пошкодження гарантує, що дугове замикання буде погашено відразу після виникнення (Час гасіння <4 мс ​​після виявлення).
Артикул
REA
Бренд
ABB
Швидка і селективна мінімізація дугових замикань в розподільних пристроях низької та середньої напруги з повітряної ізоляцією - це природна складова сучасних розподільних пристроїв, а також вкладення в безпеку старих розподільних пристроїв для захисту людських життів, запобігання або зменшення матеріальних збитків.

Дуговий захист