20.02.2019
507
Вимикачі і розетки шведо-швейцарської компанії Abb - це сучасні електропристрої, що відрізняються високою якістю, зручністю експлуатації і естетичним зовнішнім виглядом. Завдяки використанню міцних матеріалів і сучасних технологій, виробникові вдалося досягти оптимального співвідношення ціни і якості. Особливим попитом користуються розетки серії Basic 55. Вони відносяться до класу стандарт і мають наступні переваги:
  • високу надійність і довговічність,
  • прийнятну вартість,
  • стильний дизайн.
Крім того, розетки Abb Basic 55 повністю відповідають всім стандартам ЄС. Над їх розробкою працювали провідні інженери компанії. Вони створили спеціальні механізми, що відповідають технічним вимогам і нормам.

Різні конструкції для вирішення різних завдань

В асортименті бренду можна відшукати розетки різного призначення:
  • інформаційні,
  • силові (для під'єднання приладів потужністю до 3600 Вт),
  • телевізійні і акустичні,
  • з виходами HDMI і USB.
Всі вони відрізняються простотою монтажу, наявністю спеціальної форми контактів, які забезпечують оперативне переключення без проміжних положень. Крім того, при їх виготовленні використовуються контакти з металу різного хімічного складу - срібло і оксид срібла, що попереджає небажану склеювання при великих навантаженнях. Двоклавішні розетки Abb Basic відрізняються високою надійністю механізму і стійкістю до механічних впливів, завдяки чому вони широко використовуються як в побуті, так і в різних закладах.

Переваги розеток Abb серії Basic

Унікальний механізм для заземлення розеток даної серії виконаний з матеріалів, які стійкі до деформацій і корозії. Це гарантує надійну, безперебійну роботу протягом тривалого періоду. Корпуси розеток представлені в різних кольорах, що дозволяє підібрати відповідні відтінки в залежності від стилістики приміщення та особистих уподобань. Особливим попитом користуються білі моделі і варіанти кольору слонової кістки, хоча при бажанні можна придбати розетки синього, червоного, графітового, сірого кольору і цікавого відтінку «шампань». Розетки Abb серії Basic відрізняються високою якістю матеріалів, вдалим конструктивним рішенням, а також простотою і надійністю в процесі використання. Вони являють собою реалізацію останніх тенденцій в світі інтер'єрної моди і відрізняються плавними лініями і м'якими переходами. Завдяки цьому електроприлади легко монтуються в стіну і не виділяються із загальної інтер'єрної композиції. Контакти розеток виготовлені з якісного сплаву, що гарантує щільний, надійне захоплення штепсельної вилки, а спеціальне захисне напилення забезпечує додатковий захист від корозії і окислення. Супорт пристроїв виконаний з міцного матеріалу і забезпечений потужними лапками, розміщеними під великим кутом. Це рішення навіть при істотних навантаженнях дозволяє зафіксувати механізм розетки в монтажній коробці. Якісні та стильні розетки Abb серії Basic стануть найкращим вибором для самих різних цілей!

Читайте також

Особливості розеток для ванної: на що звернути увагу при купівлі
221
Розетки з ПЗВ: за і проти
214
Розетки Abb серії Basic 55 - надійні та зручні електроприлади
507