126
Поставки та продаж продукції ABB
Загальні новини

Від сьогодні раді повідомити вам, що компанія АВВ для задоволення потреб об’єктів критичної інфраструктури в електротехнічній продукції відновила прийом нових замовлень та поставки всього асортименту продукції на територію України.

162
Ми працюємо
Загальні новини

Попри складний для України час ми врахували можливе виникнення нагальної потреби в електротехнічній продукції для об’єктів критичної інфраструктури та домогосподарств.

178
Stand with Ukraine!
Загальні новини

Підтримуємо Україну! Підтримаємо армію!

30.12.2021
442
З Наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Загальні новини

Шановні партнери! Вітаємо вас з прийдешніми святами Різдва Христового та Нового Року! Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, плідної роботи та наснаги, спокою та миру у новому році!

06.12.2021
313
З Днем Збройних Сил України!
Загальні новини

6 грудня в Україні відзначають важливе свято ‒ День Збройних сил України! Міцного здоров’я, достатку, злагоди, оптимізму, впевненості вам та вашим родинам!

25.10.2021
131
Наша компанія взяла участь у IV Міжнародній спеціалізованій виставці ELECTRO INSTALL - 2021
Загальні новини

Цьогоріч провідною темою нашої виставки стали зарядні станції для електромобілів.Оскільки автопром розвивається неймовірними темпами й все більше автогігантів випускають моделі електричних автівок, та й загалом світ переходить до більш відповідального споживання та енергоефективності, наша компанія так само не стоїть осторонь та презентує в Україні зарядні станції TERRA компанії ABB.

11.10.2021
79
IV Міжнародна спеціалізована виставка «ELECTRO INSTALL»
Загальні новини

Шановні колеги! ТОВ “ВОЛЬТЛАЙН” запрошує Вас відвідати міжнародну спеціалізовану виставку “ELECTRO INSTALL — 2021”, що відбудеться з 19.10.2021 р. по 21.10.2021 р. в Міжнародному виставковому центрі м. Києва Представники нашої компанії будуть раді Вас бачити на нашому стенді F-4 До зустрічі на виставці!

06.09.2021
80
Корисні довідники та каталоги
Загальні новини

На нашому сайті розміщені корисні довідники: 1) Навчальний посібник з електроустановок. Метою даного видання є забезпечити проєктні та експлуатаційні організації всією необхідною інформацією про застосування обладнання в найрізноманітніших електроустановках. В даному посібнику воєдино зібрані численні довідкові таблиці для швидкого визначення основних параметрів, а також, таблиці вибору захисних пристроїв для широкого спектра застосувань.

19.08.2021
67
Шановні клієнти, колеги та партнери, компанія Вольтлайн щиро вітає Вас зі святом Незалежності!
Загальні новини

Прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди Дня Незалежності України! 24 серпня не просто день народження Держави, а час, коли минуле з’єднується із майбутнім. Коли пам’ять про героїчну звитягу наших пращурів і визвольні змагання, поєднуються з надіями на краще для нащадків.

06.04.2021
68
Випуск нового функціоналу для SSC600
Загальні новини

Ми раді повідомити про випуск нових функціональних можливостей для розумного управління підстанцій ABB Ability™ та захисту розподільних систем - SSC600. Централізація всіх функцій захисту та управління в одному пристрої на рівні підстанції зменшує складність мережі та підтримує оптимальне безперебійне керування елементами цифрової підстанції. Маючи необхідність модифікувати лише один пристрій, модернізація всієї системи підстанції надзвичайно проста.