19.09.2023
403

Компанія АББ розширяє сімейство частотно-регульованих приводів новим універсальним пристроєм ACS180 для систем потужністю до 22 кіловат. 

Цей простий у використанні та компактний пристрій забезпечить надійність і продуктивність для машинобудівників. ACS180 призначений для виробників кінцевого обладнання та системних інтеграторів для вирішення завдань з управління конвеєрами, насосами, вентиляторами, змішувачами та компресорами в різних галузях промисловості, зокрема у виробництві харчових продуктів і напоїв, текстильній промисловості, обробці матеріалів, а також, і в інфраструктурних проектах. ACS180 вирізняється надійною і компактною конструкцією, забезпечує точне керування, масштабованість і гнучкість застосування. Усі сумісні приводи АББ мають однакову архітектуру та користувацький інтерфейс, що забезпечує простоту використання. ACS180 призначений для керування асинхронними двигунами та двигунами з постійними магнітами потужністю до 22 кВт.

Серія приводів ACS180 включає 5 типорозмірів у корпусі зі ступенем захисту IP20, призначеному для встановлення в шафу. Міцна конструкція й оптимізований повітряний потік для охолодження забезпечують тривалий і надійний термін служби. Для забезпечення функціональної безпеки, у привід ACS180 вбудовано функцію безпечного вимкнення крутного моменту (STO).

ACS180 забезпечує чудове керування двигуном без необхідності використання енкодера. Він підтримує як скалярне керування для базового, легкого і надійного регулювання швидкості за частотою, так і векторне керування для складнішого регулювання швидкості та крутного моменту, яке забезпечує точність у всьому діапазоні швидкостей.

Вбудований протокол Modbus RTU і цифрові та аналогові входи та виходи дають змогу легко інтегрувати ACS180 у виробничі системи автоматизації. Вбудована панель керування, яка використовує графічні піктограми проста для розуміння.

Адаптивність до потреб автоматизації забезпечується адаптивним і послідовним програмуванням, що дає змогу гнучко налаштовувати функціональність приводу. Для цього використовується вбудований програмований логічний контролер, що забезпечує єдиний підхід до програмування приводу і дає змогу адаптувати його функціональність до конкретних умов застосування.

Основні переваги та технічні дані можна знайти за посиланням:

  • Технічну інформацію та дані для замовлення Ви знайдете в каталозі: див. Каталог
  • Інструкції з програмування та встановлення за посиланнями: див. Інструкції 

З питань придбання просимо звертатися до авторизованого імпортеру обладнання АББ в Україні компанії Вольтлайн.


Читайте також

Частотні перетворювачі АВВ - високоякісні пристрої для різних цілей
648
Енергоефективне керування двигуном з приводами змінного струму та пристроями плавного пуску від компанії АББ
1215
Нова компактна серія приводів ACS180 компанії ABB
403