22.09.2023
127
Нова серія мініатюрних автоматичних вимикачів S300P
Комутаційні апарати

Нові автоматичні вимикачі S300P замінюють добре відомі на ринку вимикачі S200P і, порівняно з ними, мають низку конструктивних і функціональних удосконалень. Які саме? Читайте у статті далі.

17.10.2022
592
Автоматичні вимикачі ABB Tmax XT - новий рівень можливостей
Комутаційні апарати

Компанія АББ виводить на ринок України другу чергу сімейства автоматичних вимикачів Tmax XT: XT5, XT6 та XT7 з номінальним струмом до 1600 А.

28.12.2021
1014
Порівняння характеристик відключення мініатюрних вимикачів
Комутаційні апарати

Вимоги щодо захисту робочих провідників від впливу надструмів визначені у стандарті IEC 60364-4-43 «Вимоги із забезпечення безпеки. Захист від надструму». Мініатюрні автоматичні вимикачі, які використовуються для захисту кабелів, повинні автоматично відключитися, як тільки поєднання наростання струму та його тривалості призведе до надмірного нагрівання кабелю або іншого компонента електричної установки.

21.12.2021
1031
Автоматичні вимикачі диференційного струму. Класифікація та огляд пропозиції від компанії АББ
Комутаційні апарати

Диференційні реле, диференційні автомати, пристрої захисного відключення, автоматичні вимикачі диференційного струму, ПЗВ  – це одне й теж, чи ні? Якщо ні, у чому відмінність? Які є, як вибрати?

15.12.2021
1121
Контактори це просто – огляд пропозиції компанії АББ
Комутаційні апарати

Контактор — це вимикач навантаження з електромагнітним керуванням, тобто призначений для комутації силових ланцюгів. Крім цього, у положенні з відкритими головними контактами контактор повинен забезпечувати електричний поділ ланцюгів, що комутуються — їх безпечне електричне ізолювання.

14.12.2021
1166
Модульні контактори серії ESB...N/EN...N - збільшений асортимент контакторів з мінімальним рівнем шуму
Комутаційні апарати

Контактори ESB..N/EN..N розроблені для комутації ланцюгів освітлення, управління системами опалення, електродвигунами та насосним обладнанням. Сьогодні асортимент нових модульних контакторів АББ розширений до пристроїв з номінальним струмом від 16 до 100 А.

08.11.2021
924
Мініатюрні автоматичні вимикачі компанії АББ - розбираємо відмінності серій
Комутаційні апарати

Офіційна історія мініатюрних автоматичних вимикачів почалася в 1924 році, коли німецький інженер Хьюго Штоц отримав патент на свій винахід, що об'єднує в одному корпусі біметалевий тепловий розчеплювач, що захищає електропроводку при перевантаженні та електромагнітний розчеплювач для захисту при короткому замиканні. У 1928 році компанія Штотц-Контакт, яку він заснував, випустила на ринок перші у світі мініатюрні автоматичні вимикачі S11. Сьогодні компанія входить до групи АББ і є одним із лідерів на ринку модульного комутаційного обладнання.

22.09.2021
210
Пропозиція обладнання автоматизації розподільних мереж - Нова брошюра
Комутаційні апарати

На нашому сайті розміщена брошура «Рекомендована пропозиція для розподільного обладнання середньої напруги». У брошурі описується філософія АББ захисту енергетичних систем, дається огляд пристроїв релейного захисту сімейства Relion® (серії 605, 611, 615, 620, 630, 640), наводяться рекомендації щодо застосування та вибору обладнання.

08.08.2021
229
Пристрої диференційного струму типів F і B компанії АББ
Комутаційні апарати

В даний час електричні прилади, які використовують частотні перетворювачі для керування моторними навантаженнями, широко застосовуються для досягнення більш високого рівня ефективності, знижуючи споживання енергії електродвигунами, як в комерційних та промислових, так і в побутових застосуваннях. Частотні перетворювачі ефективно регулюють швидкість обертання електромотора, але спосіб управління, заснований на застосуванні в інверторах напівпровідникових приладів (тиристорів, симисторів, і т.д.) викликає появу в мережі як постійної так і високочастотних складових струму.

05.01.2022
347
Обладнання System pro M compact® InSite
Комутаційні апарати

Система System pro M compact® InSite - система моніторингу, яка надає повну інформацію, необхідну для управління енергоспоживанням та активами в системах розподілу електроенергії. Рішення забезпечує найвищі стандарти безпеки даних (зашифрований SNMP V3 та сертифікат SSL), а також постійне оновлення завдяки регулярному оновленню мікропрограми. Система System pro M® InSite складається з блоку керування SCU100 і з'єднаних з ним польових пристроїв: датчиків струму, лічильників електричної енергії або мультиметрів, а також, модулів з цифровими входами і виходами.