Відзнака за високу енергоефективність від Solar Impulse Foundation
Стислий огляд основних типів мініатюрних вимикачів АВВ і рекомендації щодо їхнього застосування
Нові автоматичні вимикачі S300P замінюють добре відомі на ринку вимикачі S200P і, порівняно з ними, мають низку конструктивних і функціональних удосконалень. Які саме? Читайте у статті далі.
Компанія АББ виводить на ринок України другу чергу сімейства автоматичних вимикачів Tmax XT: XT5, XT6 та XT7 з номінальним струмом до 1600 А.
Вимоги щодо захисту робочих провідників від впливу надструмів визначені у стандарті IEC 60364-4-43 «Вимоги із забезпечення безпеки. Захист від надструму». Мініатюрні автоматичні вимикачі, які використовуються для захисту кабелів, повинні автоматично відключитися, як тільки поєднання наростання струму та його тривалості призведе до надмірного нагрівання кабелю або іншого компонента електричної установки.
Диференційні реле, диференційні автомати, пристрої захисного відключення, автоматичні вимикачі диференційного струму, ПЗВ – це одне й теж, чи ні? Якщо ні, у чому відмінність? Які є, як вибрати?
Контактор — це вимикач навантаження з електромагнітним керуванням, тобто призначений для комутації силових ланцюгів. Крім цього, у положенні з відкритими головними контактами контактор повинен забезпечувати електричний поділ ланцюгів, що комутуються — їх безпечне електричне ізолювання.
Контактори ESB..N/EN..N розроблені для комутації ланцюгів освітлення, управління системами опалення, електродвигунами та насосним обладнанням. Сьогодні асортимент нових модульних контакторів АББ розширений до пристроїв з номінальним струмом від 16 до 100 А.