19.04.2024
170
Нові шафи серії ARIA для рішень з автоматизації від АBB
Електричні шафи

Компанія ABB пропонує на ринку України нову серію оболонок для рішень з автоматизації

03.04.2024
157
Нові металеві оболонки для вбудованого монтажу серії ComfortLine від компанії ABB
Електричні шафи

Компанія "Вольтлайн" починає продажі нових металевих шаф серії CU 

08.08.2021
602
Оболонки і панелі компанії АББ для розміщення мультимедійного обладнання
Електричні шафи

З швидким розвитком інформаційних технологій, в наших будинках все більше і більше приладів для підключення медіа та мережевих пристроїв. Модем провайдера інтернету, роутер, тюнер кабельного або супутникового ТБ, блок безперебійного живлення, компоненти розумного будинку або охоронної системи - ось далеко неповний список такого обладнання. Для надійної і довгострокової роботи Вашого обладнання, з урахуванням можливого розширення, необхідно грамотне і структуроване рішення по його розміщенню. Мультимедійні шафи і телекомунікаційні панелі виробництва АББ допоможуть Вам вирішити ці завдання. Завдяки їм Ви зможете встановити і підключити будь-які типи антенних і мережевих, дротових і бездротових пристроїв в одному боксі.

20.04.2021
359
ComfortLine : нове покоління розподільчих шаф для житлових і громадських будівель
Електричні шафи

Представляємо нові металеві оболонки виробництва компанії АББ для систем розподілу електроенергії та для розміщення мультимедійного обладнання.

305
Распределительный щит — основа безопасной работы системы энергосбережения
Електричні шафи

Бесперебойная, безопасная работа электрооборудования чрезвычайно важна как в домашних условиях, так и в производственных масштабах. Для ее обеспечения используется специальная электроаппаратура, которая устанавливается в распределительном щитке.

05.11.2019
4703
Типы электроустановок и их особенности
Електричні шафи Комутаційні апарати

Электроустановка представляет собой группу электроприборов и оборудования, находящихся на одной территории и взаимосвязанных между собой. К электроустановкам относят различные инструменты и оборудование, аппараты и производственные линии, осуществляющие следующие типы операций

24.01.2019
246
ABB представила свої споживчі одиниці MISTRAL41 для використання в житлових і комерційних умовах
Електричні шафи

Із зростаючою тенденцією до оновлення квартир і будинків, а також зростаючому використанню гіпсокартонних перегородок в Європі, ABB розробила свої високоякісні споживчі одиниці MISTRAL41, які дають свободу і гнучкість в установці і розподілі будь-якої електричної мережі.

05.12.2018
733
Електрощит в квартиру: на що звернути увагу
Електричні шафи

Електрощит - це компактна панель для модульного монтажу спеціальних апаратів і пристроїв, які приймають електрострум від загальної високовольтної мережі та розподіляють його по мережі всередині будинку або квартири.

05.12.2018
951
Вуличний щиток для лічильника: особливості конструкції
Електричні шафи

Як відомо, електролічильник завжди повинен бути доступний для представників енергопостачальника, що знімають показання. У зв'язку з цим мешканці приватних будинків виносять лічильники на вулицю, де контролер може безперешкодно виконувати свою роботу.

05.12.2018
440
Поради щодо вибору розподільної шафи
Електричні шафи

Розподільна шафа - це спеціальний пристрій, який "відповідає" за прийом і розподіл електроенергії, а також створює безпечні умови використання різного електроустаткування, виконує захисну функцію від перевантажень і замикання мережі.