12.03.2019
97
Нові домофонні набори від ABB
Електроінсталяція

Сьогодні ми раді Вам повідомити, що асортимент домофонів ABB став ще більш привабливим, тому що поповнився по-справжньому очікуваними пристроями: аудіо та відео наборами для квартир і приватних будинків ABB Welcome Midi.

20.02.2019
507
Розетки Abb серії Basic 55 - надійні та зручні електроприлади
Електрофурнітура

Вимикачі і розетки шведо-швейцарської компанії Abb - це сучасні електропристрої, що відрізняються високою якістю, зручністю експлуатації і естетичним зовнішнім виглядом. Завдяки використанню міцних матеріалів і сучасних технологій, виробникові вдалося досягти оптимального співвідношення ціни і якості.

05.12.2018
363
Підрозетники: як обрати коробку для розеток
Електрофурнітура

Установча коробка для розетки - це спеціальний пристрій, в який монтується електрофурнітура. Встановлюються вона безпосередньо в стіну і відповідають за надійну фіксацію розетки або вимикача.

05.12.2018
123
Вибір вимикачів світла для вашої оселі: як обрати?
Електрофурнітура

Вибір вимикачів може стати справжньою проблемою для тих, хто нічого не розуміє в електрофурнітурі. Найчастіше, замовляючи вимикачі в інтернет-магазині, ми дивимося на їх зовнішній вигляд, не замислюючись про їх особливості та специфіку. Тому перш ніж зробити покупку, варто приділити час вивченню видів, типів і призначення пристроїв.

05.12.2018
214
Розетки з ПЗВ: за і проти
Електрофурнітура Комутаційні апарати

Купуючи потужне електрообладнання, ми не завжди замислюємося про запобіжні заходи. Проте в деяких ситуаціях для такої техніки проводиться окрема лінія електропроводки з додатковими пристроями захисного відключення.

05.12.2018
103
Розетки для дому: основні критерії вибору
Електрофурнітура

На перший погляд здається, що вибір розеток - просте завдання, адже на ринку електрообладнання представлено дійсно багато різноманітних моделей. Насправді, потрібно враховувати ряд чинників, від яких залежить якість і термін експлуатації виробу.

05.12.2018
106
Види і типи розеток: як зробити правильний вибір
Електрофурнітура

Вибір розеток - непросте завдання для тих, хто ніколи раніше не стикався з покупкою цих пристроїв. Тому, перш ніж купити електрофурнітуру для будинку, варто розібратися в їх типах, видах і особливостях.

05.12.2018
221
Особливості розеток для ванної: на що звернути увагу при купівлі
Електрофурнітура

Сьогодні розетки у ванній кімнаті - необхідність, адже кількість електроприладів, які використовує сучасна людина, стає дедалі більше. При цьому в старих будинках, побудованих кілька десятиліть тому, електрофурнітура в ванній не була передбачена, оскільки вважалося, що це небезпечно через вологість та струмопровідність трубопроводу.