22.03.2023
1227
Нові ціни приємно здивують!
Електрофурнітура

Компанія «Вольтлайн» вирішила переглянути ціни на обладнання серії Zenit виробництва АББ для кінцевого споживача.

12.03.2019
262
Нові домофонні набори від ABB
Електроінсталяція

Сьогодні ми раді Вам повідомити, що асортимент домофонів ABB став ще більш привабливим, тому що поповнився по-справжньому очікуваними пристроями: аудіо та відео наборами для квартир і приватних будинків ABB Welcome Midi.

20.02.2019
891
Розетки Abb серії Basic 55 - надійні та зручні електроприлади
Електрофурнітура

Вимикачі і розетки шведо-швейцарської компанії Abb - це сучасні електропристрої, що відрізняються високою якістю, зручністю експлуатації і естетичним зовнішнім виглядом. Завдяки використанню міцних матеріалів і сучасних технологій, виробникові вдалося досягти оптимального співвідношення ціни і якості.

05.12.2018
2327
Підрозетники: як обрати коробку для розеток
Електрофурнітура

Установча коробка для розетки - це спеціальний пристрій, в який монтується електрофурнітура. Встановлюються вона безпосередньо в стіну і відповідають за надійну фіксацію розетки або вимикача.

05.12.2018
443
Вибір вимикачів світла для вашої оселі: як обрати?
Електрофурнітура

Вибір вимикачів може стати справжньою проблемою для тих, хто нічого не розуміє в електрофурнітурі. Найчастіше, замовляючи вимикачі в інтернет-магазині, ми дивимося на їх зовнішній вигляд, не замислюючись про їх особливості та специфіку. Тому перш ніж зробити покупку, варто приділити час вивченню видів, типів і призначення пристроїв.

05.12.2018
683
Розетки з ПЗВ: за і проти
Електрофурнітура Комутаційні апарати

Купуючи потужне електрообладнання, ми не завжди замислюємося про запобіжні заходи. Проте в деяких ситуаціях для такої техніки проводиться окрема лінія електропроводки з додатковими пристроями захисного відключення.

05.12.2018
586
Розетки для дому: основні критерії вибору
Електрофурнітура

На перший погляд здається, що вибір розеток - просте завдання, адже на ринку електрообладнання представлено дійсно багато різноманітних моделей. Насправді, потрібно враховувати ряд чинників, від яких залежить якість і термін експлуатації виробу.

05.12.2018
308
Види і типи розеток: як зробити правильний вибір
Електрофурнітура

Вибір розеток - непросте завдання для тих, хто ніколи раніше не стикався з покупкою цих пристроїв. Тому, перш ніж купити електрофурнітуру для будинку, варто розібратися в їх типах, видах і особливостях.

05.12.2018
939
Особливості розеток для ванної: на що звернути увагу при купівлі
Електрофурнітура

Сьогодні розетки у ванній кімнаті - необхідність, адже кількість електроприладів, які використовує сучасна людина, стає дедалі більше. При цьому в старих будинках, побудованих кілька десятиліть тому, електрофурнітура в ванній не була передбачена, оскільки вважалося, що це небезпечно через вологість та струмопровідність трубопроводу.