19.09.2023
403
Нова компактна серія приводів ACS180 компанії ABB
Перетворювачі частоти

Компанія АББ розширяє сімейство частотно-регульованих приводів новим універсальним пристроєм ACS180 для систем потужністю до 22 кіловат. Цей простий у використанні та компактний пристрій забезпечить надійність і продуктивність для машинобудівників.

14.12.2021
1215
Енергоефективне керування двигуном з приводами змінного струму та пристроями плавного пуску від компанії АББ
Електродвигуни Пристрої плавного пуску Перетворювачі частоти

Як у складних промислових технологічних процесах, так і при експлуатації побутових приладів дуже часто потрібно регулювати швидкість обертання електромотора.У двигунах з фазним ротором регулювати швидкість обертання можна включаючи в ланцюг ротора змінний опір, змінюючи яке можна знижувати швидкість до номінальної.

648
Частотні перетворювачі АВВ - високоякісні пристрої для різних цілей
Перетворювачі частоти

Частотні перетворювачі являють собою спеціальні електронні пристрої, створені для зміни частоти вхідного струму. Дане обладнання активно використовується для регулювання швидкості асинхронних і синхронних двигунів, а також управління їх роботою. Крім того, застосування таких приладів дозволяє істотно зменшити витрати на обслуговування електроустаткування, оптимізувати техпроцеси, керуючи роботою техніки і змінюючи режими на найбільш оптимальні.

05.12.2018
718
Критерії вибору частотного перетворювача
Перетворювачі частоти

Частотний перетворювач (інвертор) - це пристрій, що використовується для управління роботою електродвигунів (синхронних і асинхронних), які живляться від мережі змінного струму.