19.09.2023
425
Нова компактна серія приводів ACS180 компанії ABB
Перетворювачі частоти

Компанія АББ розширяє сімейство частотно-регульованих приводів новим універсальним пристроєм ACS180 для систем потужністю до 22 кіловат. Цей простий у використанні та компактний пристрій забезпечить надійність і продуктивність для машинобудівників.

14.12.2021
1239
Енергоефективне керування двигуном з приводами змінного струму та пристроями плавного пуску від компанії АББ
Електродвигуни Пристрої плавного пуску Перетворювачі частоти

Як у складних промислових технологічних процесах, так і при експлуатації побутових приладів дуже часто потрібно регулювати швидкість обертання електромотора.У двигунах з фазним ротором регулювати швидкість обертання можна включаючи в ланцюг ротора змінний опір, змінюючи яке можна знижувати швидкість до номінальної.

9686
Регулятор оборотов электродвигателя без потери мощности
Електродвигуни

Для плавного управления скоростью вращения вала электродвигателя создано специальное устройство — регулятор оборотов. Он позволяет не только удобно регулировать скорость вращения вала, что гарантирует стабильную эксплуатацию, но и позволяет избежать перебоев напряжения и обеспечить длительный период службы оборудования

11.06.2019
664
Пристрій плавного пуску - сучасне захисне обладнення
Електродвигуни

Пристрій плавного пуску розроблено спеціально для плавної зупинки або ж запуску електродвигунів. Його використання дозволяє вберегти мотор від ривків і перегріву, таким чином, істотно продовживши його термін експлуатації. Використовується пристрій плавного пуску для асинхронних електродвигунів.

662
Частотні перетворювачі АВВ - високоякісні пристрої для різних цілей
Перетворювачі частоти

Частотні перетворювачі являють собою спеціальні електронні пристрої, створені для зміни частоти вхідного струму. Дане обладнання активно використовується для регулювання швидкості асинхронних і синхронних двигунів, а також управління їх роботою. Крім того, застосування таких приладів дозволяє істотно зменшити витрати на обслуговування електроустаткування, оптимізувати техпроцеси, керуючи роботою техніки і змінюючи режими на найбільш оптимальні.

11.06.2019
1735
Особливості електродвигунів постійного струму
Електродвигуни

Електродвигуни постійного струму активно використовуються в самих різних механізмах: приводах, вентиляторах і електротранспорті. На відміну від асинхронних моделей вони відмінно регулюються, мають гарні пускові властивості та здатні досягати частоти обертання більше 3000 оборотів за хвилину. Недоліками електромоторів, які функціонують на постійному струмі, є складність виробництва, досить висока вартість, дорогий ремонт.

05.12.2018
737
Критерії вибору частотного перетворювача
Перетворювачі частоти

Частотний перетворювач (інвертор) - це пристрій, що використовується для управління роботою електродвигунів (синхронних і асинхронних), які живляться від мережі змінного струму.