14.12.2021
865
Енергоефективне керування двигуном з приводами змінного струму та пристроями плавного пуску від компанії АББ
Перетворювачі частоти Пристрої плавного пуску Електродвигуни

Як у складних промислових технологічних процесах, так і при експлуатації побутових приладів дуже часто потрібно регулювати швидкість обертання електромотора.У двигунах з фазним ротором регулювати швидкість обертання можна включаючи в ланцюг ротора змінний опір, змінюючи яке можна знижувати швидкість до номінальної.

3433
Регулятор оборотов электродвигателя без потери мощности
Електродвигуни

Для плавного управления скоростью вращения вала электродвигателя создано специальное устройство — регулятор оборотов. Он позволяет не только удобно регулировать скорость вращения вала, что гарантирует стабильную эксплуатацию, но и позволяет избежать перебоев напряжения и обеспечить длительный период службы оборудования

11.06.2019
248
Пристрій плавного пуску - сучасне захисне обладнення
Електродвигуни

Пристрій плавного пуску розроблено спеціально для плавної зупинки або ж запуску електродвигунів. Його використання дозволяє вберегти мотор від ривків і перегріву, таким чином, істотно продовживши його термін експлуатації. Використовується пристрій плавного пуску для асинхронних електродвигунів.

339
Частотні перетворювачі АВВ - високоякісні пристрої для різних цілей
Перетворювачі частоти

Частотні перетворювачі являють собою спеціальні електронні пристрої, створені для зміни частоти вхідного струму. Дане обладнання активно використовується для регулювання швидкості асинхронних і синхронних двигунів, а також управління їх роботою. Крім того, застосування таких приладів дозволяє істотно зменшити витрати на обслуговування електроустаткування, оптимізувати техпроцеси, керуючи роботою техніки і змінюючи режими на найбільш оптимальні.

11.06.2019
780
Особливості електродвигунів постійного струму
Електродвигуни

Електродвигуни постійного струму активно використовуються в самих різних механізмах: приводах, вентиляторах і електротранспорті. На відміну від асинхронних моделей вони відмінно регулюються, мають гарні пускові властивості та здатні досягати частоти обертання більше 3000 оборотів за хвилину. Недоліками електромоторів, які функціонують на постійному струмі, є складність виробництва, досить висока вартість, дорогий ремонт.

05.12.2018
308
Критерії вибору частотного перетворювача
Перетворювачі частоти

Частотний перетворювач (інвертор) - це пристрій, що використовується для управління роботою електродвигунів (синхронних і асинхронних), які живляться від мережі змінного струму.