21.03.2023
583
ekoenergetyka

ТОВ "ВОЛЬТЛАЙН" стала офіційним партнером компанії EKOENERGETYKA, Польща  - одним з провідних європейських розробників і виробників рішень в області зарядки електричного транспорту.


Заснована в 2009 році в Польщі з метою надання рішень із заряджання, компанія EKOENERGETYKA за десять років виросла до більш ніж 700 співробітників, придбала клієнтів по всій Європі і зараз є одним із лідерів Європи в галузі зарядних технологій.


За останні роки компанія реалізувала проекти з електрифікації громадського транспорту в багатьох містах Європи, включно з такими значущими, як зарядні станції загальною потужністю 15,45 МВт, для електрифікації автопарку найбільшого в Німеччині оператора громадського транспорту Німеччини, BVG Berlin, вуличні станції з пантографами загальної потужності 10 мВт для швидкої зарядки електробусів Варшавської автобусної компанії або 56 станцій по 150 кВт кожна для нового депо на 200 електробусів в Мюнхені.


Пропозиція компанії включає в себе:

  • Швидкісні моноблочні зарядні станції для електромобілів потужністю від 60 до 180 кВт

  • Зарядні станції для громадського та комерційного транспорту як то електробуси та вантажівки

  • Спеціальні рішення для автопарків та мобільні зарядні станції

Ви можете ознайомитися з обладнанням компанії EKOENERGETYKA на нашому сайті в розділі обладнання для заряджання електромобілів: https://voltline.ua/zaryadni-stanciyi-dlya-elektromobiliv/Читайте також

Лізинг зарядних станцій АББ: якісні зарядні станції стануть ближчими до споживача
343
Станції швидкої зарядки серії Terra компанії АББ
409
Швидкі зарядні пристрої Terra DC
520