104
Частотні перетворювачі являють собою спеціальні електронні пристрої, створені для зміни частоти вхідного струму. Дане обладнання активно використовується для регулювання швидкості асинхронних і синхронних двигунів, а також управління їх роботою. Крім того, застосування таких приладів дозволяє істотно зменшити витрати на обслуговування електроустаткування, оптимізувати техпроцеси, керуючи роботою техніки і змінюючи режими на найбільш оптимальні. Частотні перетворювачі АВВ - це високоякісні пристрої провідного швейцарського бренду, які активно використовуються для автоматизації ряду технічних процесів на підприємствах обробної та харчової промисловості, комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та машинобудівної галузі.

Багатий асортимент для різнопланових завдань

Асортиментний ряд частотних перетворювачів АВВ широкий і різноманітний. Всі пристрої розділені на три головні серії:
  • CompAC - створені для компонентних електроприводів,
  • Standard - універсальні пристрої,
  • Machinery - спеціалізовані перетворювачі частоти для машинобудівної галузі.
Всі частотні перетворювачі АВВ, починаючи від рішень початкового рівня і закінчуючи складними, продуктивними варіантами для машинобудування відрізняються високою надійністю, широким функціоналом і продуманою конструкцією.

Переваги елетроустаткування АВВ

Частотний перетворювач купити компанії АВВ - кращий вибір для самих різних завдань. Устаткування цього бренду відрізняється наступними важливими перевагами:
  • Багатий вибір моделей. Асортимент пристроїв виробника складається з приладів різного рівня, що дозволяють управляти роботою двигунів потужністю від 0,12 кВт до 500 кВт,
  • Наявність додаткового захисту. Використання інвертора АВВ дозволяє збільшити безпеку роботи будь-яких систем і комплексів та істотно продовжити термін користування технікою,
  • Максимально просте налаштування та використання. Інтегровані пристрої легко налаштовуються і дозволяють регулювати параметри роботи всіх ключових механізмів і систем,
  • Наявність різних протоколів передачі даних. Завдяки використанню декількох форматів передачі інформації інтеграція контрольно-вимірювальних приладів АВВ в автоматичні системи управління здійснюється максимально швидко і просто.
Всі частотні перетворювачі АВВ виготовлені з урахуванням передових досягнень в області електротехніки і мікропроцесорного цифрового управління. Вони дозволяють здійснювати безступінчасте регулювання швидкості, плавний пуск приводу, безконтактний реверс, а також досягати високих енергетичних результатів. Крім того, обладнання швейцарського бренду забезпечує зменшення пускових струмів, зниження зносу ланок обладнання, підвищення терміну експлуатації установок, а також дозволяє автоматизувати технологічні процеси на вищому рівні.

Читайте також

Критерії вибору частотного перетворювача
118
Частотні перетворювачі АВВ - високоякісні пристрої для різних цілей
104
Енергоефективне керування двигуном з приводами змінного струму та пристроями плавного пуску від компанії АББ
351