10.06.2019
125
Сучасні технології вимагають уваги і швидкої реакції з боку технологічних компаній. Саме тому компанія АВВ шукає кошти для об'єднання технологій блокчейна і установок змінного струму. Спільно з італійською компанією Evolvere була розроблена блокчейн-система Prosume для безпечних транзакцій р2р. Крім усього, в рамках проекту будуть проведені дослідження про роль блокчейна в створенні системи розумних електромереж. Ця система забезпечить зменшення витрат для комунальних підприємств і енергетичних компаній, і тим самим прискорить перехід на поновлювані джерела енергії без додаткових субсидій.
«Тепер виробники, які використовують власні електричні системи, можуть не тільки виробляти і використовувати енергію, яку вони створюють, а й розділити будь-яку надлишкову енергію між сусідами, спільнотами та ширшою мережею», - уточнив він. - «Цей проект дозволить нам розробити життєздатні і перевірені рішення для енергетичного сектора в очікуванні нової динаміки і нормативно-правової бази, необхідної для використання блокчейна ».

Читайте також

АВВ предоставит решение для автоматизации управления первого проекта от Lhyfe по выработке экологически чистой электроэнергии на основе водорода
137
Новая подводная система от АББ
105
Безпечна і екологічна енергія - ABB забезпечить обладнанням близько 1 млн будинків
105