09.02.2023
409
Компанія ABB E-mobility оголосила про постачання мільйонного зарядного пристрою для електромобілів, що є черговою віхою в місії компанії за допомогою інтелектуальних та надійних рішень для заряджання електромобілів забезпечити майбутнє без викидів, що забруднюють довкілля. 

зарядні станції ABB

  • Компанія ABB E-mobility продала більше одного мільйона своїх зарядних пристроїв змінного та постійного струму для електромобілів у всьому світі. 
  • Подальше зростання завдяки подвоєнню виробничої потужності після запуску нового заводу у Вальдарно, Італія, що виробляє пристрої швидкої зарядки на постійному струмі. 
  • Віха, яка підкреслює прагнення ABB E-mobility створити майбутнє без викидів, що базується на електрифікованої мобільності. 

Присутність на більш ніж 85 ринках та запуск нового виробництва площею 16 000 м2 у 2022 році у Вальдарно, Італія вартістю 30 мільйонів доларів за два останні роки подвоїли виробничі потужності компанії. Завод у Вальдарно встановлює новий стандарт галузі, випускаючи кожні 20 хвилин один швидкий зарядний пристрій постійного струму. 

Продовжуючи глобальну експансію, на додаток до заводу у Валдарно компанія ABB E-mobility оголосила про початок виробництва на своєму новому об'єкті в Сполучених Штатах, який вироблятиме до 10 000 зарядних пристроїв на рік для громадських зарядних пристроїв, шкільних автобусів та автопарків. У 2022 році також значно збільшилася частка ABB E-mobility у найбільшому китайському постачальнику послуг із зарядки Chargedot. 

Коментуючи це повідомлення, генеральний директор ABB E-mobility Франк Мюлон каже:
«Компанія ABB E-mobility завжди прагне пропонувати інновації, необхідні для створення майбутнього без шкідливих викидів, у 2010 році ми випустили перше в ЄС зарядний пристрій потужністю 50 кВт, а нещодавно запропонували. ринку свою Terra 360, яка менш ніж за три хвилини здатна збільшити запас ходу на 100 км. 

Незважаючи на те, що наші постійні інвестиції в дослідження та розробки демонструють наше прагнення покращити сферу електронної мобільності, саме глобальне постачання цих рішень у великих масштабах підтверджує реалізацію наших цілей. Я хотів би подякувати нашим клієнтам у всьому світі за їх постійну співпрацю в досягненні цього мільйонного рубіжу. Я з нетерпінням чекаю на наступні мільйони, які ще прийдуть, і на чистіший, зеленіший світ, який вони допоможуть створити.» 

АББ є технологічним лідером у галузі електрифікації та автоматизації, забезпечуючи більш стійке та ресурсозберігаюче майбутнє. Розробки компанії об'єднують інженерні ноу-хау та програмне забезпечення для оптимізації процесів виробництва, транспорту, енергопостачання та експлуатації. На основі більш ніж 130-річного досвіду, близько 105 000 співробітників АББ впроваджують інновації, що прискорюють промислові перетворення.


Читайте також

Компанія "ВОЛЬТЛАЙН" стала офіційним партнером компанії EKOENERGETYKA, Польща
719
ABB E-mobility поставила мільйонний зарядний пристрій для електромобілів
409
Лізинг зарядних станцій АББ: якісні зарядні станції стануть ближчими до споживача
363