09.02.2023
129
зарядні станції ABB

  • Компанія ABB E-mobility продала більше одного мільйона своїх зарядних пристроїв змінного та постійного струму для електромобілів у всьому світі.
  • Подальше зростання завдяки подвоєнню виробничої потужності після запуску нового заводу у Вальдарно, Італія, що виробляє пристрої швидкої зарядки на постійному струмі.
  • Віха, яка підкреслює прагнення ABB E-mobility створити майбутнє без викидів, що базується на електрифікованої мобільності.

Компанія ABB E-mobility оголосила про постачання мільйонного зарядного пристрою для електромобілів, що є черговою віхою в місії компанії за допомогою інтелектуальних та надійних рішень для заряджання електромобілів забезпечити майбутнє без викидів, що забруднюють довкілля.

Присутність на більш ніж 85 ринках та запуск нового виробництва площею 16 000 м2 у 2022 році у Вальдарно, Італія вартістю 30 мільйонів доларів за два останні роки подвоїли виробничі потужності компанії. Завод у Вальдарно встановлює новий стандарт галузі, випускаючи кожні 20 хвилин один швидкий зарядний пристрій постійного струму.

Продовжуючи глобальну експансію, на додаток до заводу у Валдарно компанія ABB E-mobility оголосила про початок виробництва на своєму новому об'єкті в Сполучених Штатах, який вироблятиме до 10 000 зарядних пристроїв на рік для громадських зарядних пристроїв, шкільних автобусів та автопарків. У 2022 році також значно збільшилася частка ABB E-mobility у найбільшому китайському постачальнику послуг із зарядки Chargedot.

Коментуючи це повідомлення, генеральний директор ABB E-mobility Франк Мюлон каже: «Компанія ABB E-mobility завжди прагне пропонувати інновації, необхідні для створення майбутнього без шкідливих викидів, у 2010 році ми випустили перше в ЄС зарядний пристрій потужністю 50 кВт, а нещодавно запропонували. ринку свою Terra 360, яка менш ніж за три хвилини здатна збільшити запас ходу на 100 км.

Незважаючи на те, що наші постійні інвестиції в дослідження та розробки демонструють наше прагнення покращити сферу електронної мобільності, саме глобальне постачання цих рішень у великих масштабах підтверджує реалізацію наших цілей. Я хотів би подякувати нашим клієнтам у всьому світі за їх постійну співпрацю в досягненні цього мільйонного рубіжу. Я з нетерпінням чекаю на наступні мільйони, які ще прийдуть, і на чистіший, зеленіший світ, який вони допоможуть створити.»

АББ є технологічним лідером у галузі електрифікації та автоматизації, забезпечуючи більш стійке та ресурсозберігаюче майбутнє. Розробки компанії об'єднують інженерні ноу-хау та програмне забезпечення для оптимізації процесів виробництва, транспорту, енергопостачання та експлуатації. На основі більш ніж 130-річного досвіду, близько 105 000 співробітників АББ впроваджують інновації, що прискорюють промислові перетворення.

Оригінал статті: https://new.abb.com/news/detail/99363/abb-e-mobility-delivers-millionth-ev-charger

Читайте також

ABB E-mobility поставила мільйонний зарядний пристрій для електромобілів
129
Лізинг зарядних станцій АББ: якісні зарядні станції стануть ближчими до споживача
276
Станції швидкої зарядки серії Terra компанії АББ
332