15.01.2019
540
зарядное устройство для электрокаровABB представила новітні надшвидкісні зарядні пристрої високої потужності Terra HP High Power в 350 кВт на виставці в Ганновері. Його називають «найшвидшим в світі», оскільки 350 кВт - це новий рівень потужності для автомобілів. Terra HP High Power може зарядити автомобіль на 200 км (або 125 миль) пробігу всього за вісім хвилин (при потужності 40-45 кВт / год), з огляду на, що автомобіль може витримати потужність 300-350 кВт. Terra HP оснащений двома роз'ємами - CCS Combo і CHAdeMO, так як ABB планує залишатися стандартно-нейтральними. 

Головне питання в тому, чи будуть роз'єми CHAdeMO сумісні з потужністю 350 кВт, коли стандартні роз'єми будуть здатні підтримувати цей рівень енергії? ABB є одним з небагатьох найбільших представників в сфері швидкої зарядки на основі постійного струму з більш ніж 6 500 зарядними пристроями встановленими в 60 країнах.Вихідна потужність динамічно розподіляється між двома роз'ємами. "З ростом числа електромобілів в широкому використанні, зростає і глобальний попит на потужні і енергоефективні автомобільні зарядні станції. На виставці в Ганновері компанія ABB запустила своє новітнє рішення для зарядки електромобілів - Terra HP - це перший на ринку продукт потужністю 350 кВт. Час зарядки для поїздки на 200 км складає всього вісім хвилин. 

Ідеально підходить для використання на зупинках і автозаправних станціях; Terra HP заряджає автомобілі потужністю 400 В і 800 В за допомогою надвисокого струму. Додаткова технологія динамічного розподілу потужності постійного струму дозволяє зарядній системі заряджати два електромобілів одночасно, використовуючи свою потужність до 350 кВт за допомогою двоканального пристрою, при цьому система динамічно оптимізує доступне мережеве з'єднання і подачу живлення для двох електромобілів ". "Додаткові зарядні системи та зарядні стійки можуть бути додані після установки, забезпечуючи таким чином економічне і надійне рішення для розширюваних точок зарядки, які можуть рости в міру зростання бази електромобілів. 

 Для подальшого підвищення продуктивності Terra HP забезпечує найвищий рівень безперебійної роботи завдяки надмірності живлення і зв'язку, а також за допомогою індивідуально охолоджуваних зарядних кабелів. В ході численних комерційних електричних польових установок, дана зарядна система довела свою надзвичайну надійність. Terra HP надає додаткову перевагу сервісів ABB Ability ™ Connected Services для зарядних станцій; дані сервіси АВВ забезпечують розширену функціональність, в тому числі вони дають можливість легко підключати зарядні пристрої до допоміжних підрозділах, платіжним системам або системам інтелектуальних мереж. Крім того, сервіси включають віддалену діагностику, ремонт та оновлення програмного забезпечення, мінімізацію простоїв і низькі експлуатаційні витрати. 

 Terra HP надає ряд додаткових переваг для споживачів, включаючи інтуїтивно зрозумілий, простий у використанні сенсорний дисплей і кілька варіантів оплати ". Коментуючи презентацію пристрої, Френк Мюлон (Frank Muhlon), глава Міжнародного Відділу Інфраструктури із зарядки Електромобілів ABB, заявив: "Ми активно підтримуємо розширення систем зарядки електромобілів по всьому світу з метою поліпшення стану навколишнього середовища. В основі філософії АВВ лежить створення інноваційних сучасних і енергоефективних рішень, які можливо масштабувати для розширення і гнучкості з урахуванням потреб наших клієнтів".

Читайте також

Станції швидкої зарядки серії Terra компанії АББ
170
ABB запускає "Найшвидший" зарядний пристрій в світі - Terra потужністю 350 кВт
540