08.08.2021
608
Зі швидким розвитком інформаційних технологій, в наших будинках все більше і більше приладів для підключення медіа та мережевих пристроїв. Модем провайдера інтернету, роутер, тюнер кабельного або супутникового ТБ, блок безперебійного живлення, компоненти розумного будинку або охоронної системи - ось далеко неповний список такого обладнання. Для надійної та довгострокової роботи Вашого обладнання, з урахуванням можливого розширення, необхідно грамотне і структуроване рішення по його розміщенню. Мультимедійні шафи та телекомунікаційні панелі виробництва АББ допоможуть Вам вирішити ці завдання. Завдяки їм Ви зможете встановити та під'єднати будь-які типи антенних і мережевих, дротових і бездротових пристроїв в одному боксі.      Пластикові оболонки MISTRAL Multimedia

Компанія АББ пропонує досить економне рішення в складі популярного сімейства пластикових оболонок MISTRAL41. Це оболонки для установки мультимедійного обладнання MISTRAL41F Multimedia, які вбудовуються в стіну (в тому числі й в порожнисті, гіпсокартонні, оскільки мають GWT = 850C) і настінного виконання - MISTRAL41W Multimedia. Комплект постачання включає власне оболонку та перфоровану металеву плату для вільного розміщення устаткування. Як аксесуари, можна замовити спеціальні гнучкі тримачі для фіксації обладнання на монтажній платі, тримачі проводів для їх акуратного прокладання, патч-панелі, подвійні або потрійні розетки для живлення та інше. Оболонки доступні в розмірах 2 х 12, 3 х 12, 3 х 18 модулів (18 мм). Більш детальну інформацію та дані для замовлення Ви знайдете в каталозі: MISTRAL Multimedia_UA

(на мал.MISTRAL41F Multimedia)


Універсальні оболонки UK600

UK662CW


Серія популярних оболонок UK600 у своєму складі також має оболонки для розміщення мультимедійного обладнання, а також, комбіновані оболонки для установки й обладнання для розподілу електроенергії, і мультимедійного обладнання. Вони комплектуються перфорованими монтажними платами, тримачами дротів, тримачами мультимедійного обладнання, патч-панелями та розетками живлення, що повертаються, в разі комбінованої оболонки, і з дин рейками, пластронами та клемними терміналами для N та PE. У стандартне постачання входять сталеві двері білого кольору з отворами для вентиляції або з пластиковою вставкою для кращого проходження сигналу WiFi. Крім цього, можна замовити дизайнерські двері з дзеркальною вставкою, зі вставкою під дерево, з рамкою для фотографії й т.д. Асортимент оболонок включає типорозміри від 2 х 12 до 5 х 12 модулів. Оболонки UK600 призначені для вбудовування до, але можуть бути встановлені та на стіну за допомогою додаткового аксесуара. Більш детальну інформацію та дані для замовлення Ви знайдете в каталозі: Рішення для електропостачання будівель. Шафи для систем кінцевого розподілення електричної енергії. (на мал. UK662CW, UK636MW)


Настінні металеві оболонки ComfortLine Compact CA

CA38VMLНе так давно ми повідомляли про нову серію настінних металевих оболонок ComfortLine Compact CA. Ця серія також містити оболонки, підготовлені для розміщення обладнання для розподілу електроенергії та мультимедійного обладнання. Оболонки мають 2 клас ізоляції, ступінь захисту IP44 і радикально білий колір RAL9016. Ширина оболонок дорівнює 2 або 3 стандартним 12 модульним панелям (загальна ширина 550 мм і 800 мм), висота від 3 до 8 стандартних панелей (від 500 мм до 1250 мм). При необхідності в них можна розмістити до 192 модулів (18 мм) і мати виділений простір розміром 250 мм х 1250 мм, достатній для розміщення самого різного мультимедійного обладнання, включаючи досить потужний БПС. Глибина оболонок - 160 мм допускає найрізноманітніші варіанти компонування обладнання і прокладання дротів. Оболонки доступні з глухими сталевими дверима, з дверима, які мають отвори для вентиляції, а також з дверима з пластиковою вставкою для кращого проходження сигналу WiFi. Оболонки шириною 3 панелі поставляються з 2-стулковими дверима. Детально в каталозі ComfortLine_catalog_UA_2021.(на мал.CA38VML)


Вбудовувані металеві оболонки ComfortLine Compact U

 U62MMWВбудовувані компактні металеві оболонки серії U, також мають у своєму ряду оболонки, підготовлені для встановлення мультимедійного обладнання. Оболонки мають ширину у 2 стандартні 12 модульні панелі (загальна ширина 550 мм і 800 мм) і висоту від 3 до 6 стандартних панелей (від 530 мм до 970 мм), при глибині оболонки 120 мм. Оболонки серії U можуть поставлятися з глухими сталевими дверима, з дверима з отворами для вентиляції та з дверима з пластиковою вставкою для кращого проходження сигналу WiFi. Детально в каталозі ComfortLine_catalog_UA_2021. (на мал.U62MMW)


Панелі для установки мультимедійного обладнання

Комбипанель,1MMC34 Медиапанель,1MM3Крім попередньо зібраних шаф, повністю готових для розміщення обладнання, компанія АББ пропонує комплектувальні аксесуари для самостійного вибору і компонування відповідно до власних уподобань замовника. Такі рішення пропонуються у вигляді панелей, призначених для розміщення тільки мультимедійного обладнання («медіапанель»), або для розміщення мультимедійного обладнання та устаткування для розподілу електроенергії («комбіпанелей»). Ширина медіапанелі - 1 або 2 стандартні панелі (250 мм або 500 мм), висота — від 3 до 8 стандартних панелей (від 450 мм до 1250 мм). Комбіпанелі мають ширину в 1 стандартну панель (250 мм) і висоту від 5 до 7 стандартних панелей (від 750 м до 1050 мм). Медіапанелі та комбіпанелі можуть встановлюватися в порожні оболонки СА і UL або в оболонки більшої глибини (215 мм) А і В. Для оболонок А і В також є вибір вентильованих або радіопрозорих дверей. 


(на мал.Комбіпанель 1MMC34Медіапанель 1MM3)

І наостанок, також, медіапанелі та комбіпанелі можна зібрати з окремих комплектуючих. Замовник може створити абсолютно свій індивідуальний проєкт замовивши всі елементи окремо: порожню оболонку, потрібні двері, профілі EDF, модулі CombiLIne для установки обладнання для розподілу енергії та монтажні плати для розміщення мультимедійного обладнання та інші необхідні аксесуари. 


Перфоровані монтажні плати, Патч-панель для встановлення комунікаційних модулів, Трипостова поворотна розетка, Гнучкий тримач обладнання, Тримачі дротів


     Детальну інформацію Ви знайдете у каталозі ComfortLine_catalog_UA_2021 та : MISTRAL Multimedia_UA.

Для технічної консультації та замовлення обладнання АББ звертайтеся до компанії Вольтлайн — авторизованому імпортеру АББ в Україні.

Читайте також

Нові шафи серії ARIA для рішень з автоматизації від АBB
200
ComfortLine : нове покоління розподільчих шаф для житлових і громадських будівель
362
Електрощит в квартиру: на що звернути увагу
757