28.09.2023
416
Оболонки IS2 призначені для створення шаф автоматизації, управління та експлуатації електрообладнання з можливістю їхнього об'єднання у великі панелі управління складними промисловими процесами і установками. 

Клас захисту IP65, випробування на сейсмостійкість, вібростійкість, підтверджені незалежними лабораторіями, відповідність директивам ATEX 99/92/CE та 94/9/CE (використання в зонах 2 і 22) дає змогу використовувати оболонки IS2 у самих вимогливих застосуваннях. 

Сімейство IS2 має в своєму складі також спеціальну версію EMC, яка сертифікована за вимогами по захисту від електромагнітних завад згідно EN61000-5-7 і MIL-STD-285. Також доступна спеціальна версія оболонок, які виробляються із нержавіючої сталі AISI 304, що дозволяє встановлювати їх в середовищі, що вимагає високих гігієнічних стандартів, наприклад, у харчовій, хімічній та фармацевтичній галузях. 

Усі ці можливості і переваги з успіхом використовують наші партнери, що реалізують свої проекти на об'єктах критичної інфраструктури України.

ЕСР ШФС роз_єм монітора.JPG       ЕСР ШФС кнопки контролерів 1.JPG

Компанія "Програмно-технічні системи" з Харкова багато років успішно виконує найскладніші проекти з автоматизації на електроенергетичних об'єктах України, використовуючи обладнання АББ, включно з оболонками IS2, контролери АС500 тощо. 

Наявність сертифікатів та підтверджень незалежними організаціями відповідності вимогам стандартів обладнання АBB є складовою якості їх кінцевого продукту і його високої оцінки кінцевим споживачем. 

На фотографіях іспити автоматизованої системи від компанії "Програмно-технічні системи" з електромагнітної сумісності і з сейсмостійкості на вібростенде в лабораторіях Держстандарту України. 

Сейсміка 1.jpg

Вітаємо компанію "Програмно-технічні системи" з успішною здачею чергового проекту і чекаємо замовлень на обладнання для наступних!

Читайте також

Шафи для систем автоматизації серії IS2 на об'єктах критичної інфраструктури України
416